Soutěžte s námi o zajímavé ceny, právě probíhá soutěž:

S každou uskutečněnou objednávkou na našem eshopu máte možnost zúčastnit se soutěže o zajímavé ceny! Stačí vyplnit jednoduchý dotazník po dokončení objednávky a rázem jste zařazeni automaticky do soutěže. Čím více objednávek uděláte, tím větší šanci na výhru máte. Přejeme hodně štěstí! :-)

 

Známe výherce vstupenek na MXGP!

Bikers Crown ve spolupráci s IPONE vytvořil soutěž o lístky na Grand Prix České republiky v motokrosu, která se uskuteční již tento víkend 25. - 26. července 2015 v Lokti nad Ohří. Abyste získali tyto vstupenky, stačilo odpovědět na 3 soutěžní otázky a automaticky jste se zařadili do soutěže. Hráli jsme celkem o 5 x 2 vstupenky - paddock pass + parking (jedno parkovací místo na 2 lístky ). Nyní již známe vítěze!

Soutěžní otázky zněly takto:

1) Světoznámý výrobce olejů a kosmetiky IPONE je oficiálním partnerem mistrovství světa v motokrosu MXGP/MX2. Víte, kolikáté výročí letos IPONE slaví? 
Správná odpověď: 30 let

2) IPONE svými produkty podporuje tým THE MONSTER ENERGY KAWASAKI MX2 RACING TEAM, za který v letošní sezóně jezdí loňský šampion třídy MX2, jak se jmenuje?
Správná odpověď: Jordi Tixier

3) Který z těchto olejů IPONE je určen pro motokros a enduro?
Správná odpověď: Katana 10W50

Celkem jsme obdrželi přes 400 soutěžních odpovědí, z nichž téměř polovina byly správně! Z těchto jsme pak náhodně vybrali výherce, jejichž jména uvádíme zde:

Jiří Loufek, Libor Kašpar, Tereza Nykodýmová, Marcela Dědičová a Petr Šlégl

Všem výhercům srdečně gratulujeme a věříme, že si celý víkend v Lokti dobře užijí!

Tým Bikers Crown

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 24 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky a profesionální e-shop se skladovým zbožím. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Shoei
AGV
Nexx
HJC
Bell
Shark
XRC
Dainese
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Five
Nazran
Forcefield
Rusty Pistons
Hyperpro
Bike-Lift
Acebikes
Kriega
Pack´n go
Sparks
100%
Accel
Falco
Exustar
Kellermann
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Ison
Alpine
Thor
NGK
Champion
Yuasa
Goldfren
Brübeck
Carhartt
Nabajk
Interphone
Motul
Muc-Off
Hiflo Filtro
Bike it