Soutěžte s námi o zajímavé ceny, právě probíhá soutěž:

S každou uskutečněnou objednávkou na našem eshopu máte možnost zúčastnit se soutěže o zajímavé ceny! Stačí vyplnit jednoduchý dotazník po dokončení objednávky a rázem jste zařazeni automaticky do soutěže. Čím více objednávek uděláte, tím větší šanci na výhru máte. Přejeme hodně štěstí! :-)

 

Známe výherce bundy Macna

V měsících duben - červen probíhala na našem eshopu další soutěž, tentokrát o velice zajímavou cenu - skvělou touringovou bundu MACNA GEO 2 NIGHT EYE, která patří k těm nejlepším cestovatelským bunda na světě. Výhercem této ceny se stal pan Matouš z Prahy, který si pro výhru přijel na pobočku Bikers Crown na Praze 4. Věříme, že si tuto cenu dostatečně a hlavně ve zdraví užije! GRATULUJEME !!!

Další soutěže následují! Stačí si jen objednat na našem eshopu jakékoliv zboží a po potvrzení objednávky se vám zobrazí anketa se soutěžními otázkami, jejichž vyplnění vám nezabere ani 1 minutu.

Po vyplnění a odeslání jste automaticky zařazeni do soutěže o právě probíhající výhru. Čím více objednávek učiníte, tím máte větší šanci, že vás počítač vylosuje.

O copak se nyní asi hraje??? :-)

 

Více z této kategorie: Známe výherce vstupenek na MXGP! »

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 24 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky a profesionální e-shop se skladovým zbožím. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Shoei
AGV
Nexx
Bell
Shark
XRC
Dainese
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Five
Nazran
Forcefield
Rusty Pistons
Hyperpro
Bike-Lift
Acebikes
Kriega
Pack´n go
Sparks
100%
Accel
Falco
Exustar
Kellermann
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Ison
Alpine
Thor
NGK
Champion
Yuasa
Goldfren
Brübeck
Carhartt
Nabajk
Interphone
Motul
Muc-Off
Hiflo Filtro
Bike it