www

www (17)

Certifikovaný servis airbagových systémů

Pro všechny motorkáře, pro které je důležitá bezpečnost během jízdy na motorce, jsme se v Bikers Crown rozhodli podpořit jejich zodpovědný přístup. V roce 2018 tak v Bikers Crown vznikl specializovaný tým lidí, kteří podstoupili školení na servis přímo v centrále Alpinestars v Itálii. Následovala další školení našich prodejců a servisních techniků od Alpinestars a v průběhu roku se Bikers Crown snažil o vybudování nejlepšího zázemí nejen pro prodej airbagů, ale i jejich následný servis. Stali jsme se jedním z mála oficiálních center v Evropě, která nabízí servis nejen do závodních kombinéz, ale i do oblečení na běžné ježdění na motocyklu. O rok později navštívil náš speciální tým i centrálu Dainese, kde prošel rozsáhlým několika denním školením a proto vám u nás můžeme nabídnout i oficiální certifikovaný servis pro airbag D-Air® ve vestě Smart Jacket. 

Číst dál...

Marketingové oddělení

Společnost Bikers Crown má jako jedna z mála vlastní grafické studio a oddělení informačních technologií, ve kterých vznikají veškeré marketingové prostředky a propagační materiály firmy. Mezi ně patří například internetové prezentace, katalogy, tištěná i online inzerce, slevové letáky, brožurky, plakáty, letáky a další reklamní tiskoviny, stojany pro prezentaci zboží, produktová videa a množství dalších materiálů určených pro podporu prodeje.

V roce 2003 představil Bikers Crown svůj první katalog produktů a od té doby ani jednou nevynechal. Díky stále se rozšiřující nabídce se také každým rokem firemní katalog rozrůstá. Katalogy vydané v posledních letech narostly do obsahu více než 1 000 stránek... Mezi ostatními evropskými konkurenčními firmami, které rovněž vydávají produktové katalogy, se Bikers Crown řadí mezi TOP 5 v celé Evropě! 

V grafickém oddělení Bikers Crown se vytvářejí veškeré propagační materiály firmy. Kromě tištěných i netištěných propagačních materiálů zde vznikají produktové a imagové fotografie a videa, návrhy oblečení a dalších produktů dceřiných značek Rusty Pistons, Nazran, XRC, MX Agresive, Trilobite apod.

Bikers Crown má vlastní oddělení informačních technologií, které vyvíjí a spravuje kromě oficiálního webu a e-shopu Bikers Crown i řadu dceřiných webů. Patří mezi ně například oficiální weby značek Rusty Pistons, Trilobite, MX Agresive, XRC a Nazran i české stránky značek Caberg, Macna, Nexx, Generic a další.

 

Jsme partneři Evropského projektu MEZINÁRODNÍ VÝSTAVY 2017, 2018, který si klade za cíl posílit růst malých a středních podniků a schopnost nacházet nové trhy mimo ČR.

Číst dál...

Ke stažení

V této sekci si můžete stáhnout loga Bikers Crown ve formátu PNG, která jsou určena na web. Nebo loga v křivkách určená do tisku, která jsou vytvořená v programu Adobe Illustrator. Pokud potřebujete loga v jiném formátu, kontaktujte prosím naše grafické studio na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Loga jsou chráněna autorským právem a jsou předmětem průmyslově právní ochrany jako registrované ochranné známky.

stáhnout logo v křivkách

stáhnout logo v křivkách

Číst dál...

Coffee Bikers Crown

Přijeď posedět

Stavte se na dobrou kávu v našem stylovém občerstvení. Nabízíme klobásy, hamburgery, párek v rohlíku, hranolky a něco na osvěžení - pivo, nealko Birell, kofolu a mnoho dalšího.

Otevřeno v motorkářské sezóně naproti naší prodejně v Chlumci nad Cidlinou.

Co je vlastně Airstream?

Před 80ti lety Wally Byam a jeho společnost Airstream nabídla Američanům nový způsob života... perfektní obytný přívěs, který je dostatečně lehký, aby mohl být tažen osobním automobilem, který poskytuje prvotřídní pohodlí kdekoliv na světě.

Po desetiletí používá NASA obytné vozy Airstream pro dvacetiminutovou cestu astronautů ze základny k jejich vesmírným korábům. Byl to právě Airstream upravený na mobilní karanténní jednotku, kam byli umístěni členové mise Apollo 11 po návratu z cesty na měsíc.

Luxusně vybavené karavany, přepravované vojenskými letouny, běžně používají na zahraničních cestách také vládní úředníci USA.

Wally Byam zemřel v roce 1962, ale jeho sen žije dál. Zaparkován v poušti, tažen po nekonečných amerických dálnicích, stejně jako v malé zemi uprostřed Evropy.

Číst dál...

Půjčovna přívěsných vozíků Bikers Crown

Půjč si vozík v Bikers Crown

Chceš si odvézt svoji motorku na adrenalinový enduro trip do hor nebo na silniční okruh trochu potrápit slicky? Nebo si potřebuješ půjčit přívěsný vozík a odvézt si svoji motorku do servisu nebo bazaru?

Na každé pobočce je pro tebe k dispozici přívěsný vozík, který si můžeš kdykoliv za 500 Kč na den půjčit. Vratná záloha je 2000 Kč a platí se v hotovosti!

 • PŮJČOVNÉ ZDARMA na 24 hodin pro všechny V.I.P. zákazníky!

 • Celková hmotnost 750 kg
 • Provozní hmotnost 373 kg
 • Šířka ložné plochy 1560 mm
 • Délka ložné plochy 2830 mm
Půjčovné přívěsného vozíku: 500 Kč / den
(od 8 dne je půjčovné s 15% slevou)

Chceš si půjčit vozík?

Vyber si prodejnu Bikers Crown, na kterou to máš nejblíž a zavolej tam. Seznam našich prodejen najdeš ZDE.

Zaměstnanci dané prodejny vám jsou VŽDYCKY k dispozici. 

Číst dál...

Historie Bikers Crown

Psal se rok 1995, kdy Martin Solar jako patnáctiletý student jezdil denně na motocyklu Jawa do školy. Ročně tak najezdil přes 25 tisíc kilometrů... za slunce, v dešti, v zimě i na sněhu. Motocykly a vše kolem nich mu učarovaly. Už tehdy byla jízda jeho vášní. Rebelský, klubový životní styl motorkáře poznamenal i jeho studium, které nebylo úplně na jedničku. Nejednou se totiž stalo, že okolo školy jen projel, a jel se dál projíždět a užívat si jízdy za řídítky. Studoval tak o něco déle než jeho spolužáci. Každou možnou chvilku navštěvoval motoshop v Přelouči. Jarda Kraus, majitel shopu a uznávaný stavitel motorek, se brzy stal dobrým známým. Už tenkrát vznikaly první myšlenky, že tohle je přesně to, co by chtěl v životě dělat, čím by se chtěl živit. Alespoň pracovat tam jako uklízeč, leštič podlahy, prostě cokoliv... hlavně být mezi motocykly.

První reálnější myšlenky o motoshopu v Chlumci nad Cidlinou přišly o tři roky později, tedy v roce 1998. U jejího zrodu byl tehdy osmnáctiletý Martin Solar se svým dlouholetým kamarádem Alešem Klozem. Martin v té době žil motorkami a několik jich vystřídal. Psal články a fotil do jednoho z prvních českých časopisů svého druhu Bikes Info, jezdil po reportážích a užíval si, že ho jako novináře pouštěli na motocyklové akce zadarmo. Novinářský průkaz mu otevřel řadu dveří a zprostředkoval množství potřebných kontaktů v branži. Myšlenka na vlastní malou garáž tak začala nabývat reálných rozměrů.

Následovaly dlouhé přípravy, analýzy trhu, sbírání kontaktů a shánění financí. Začátky byly náročné a neobešlo se to bez velkých osobních obětí... Martin i Aleš se museli vzdát svých lásek. Prodat své motocykly, aby bylo něco do začátku. Přípravy na spuštění projektu trvaly přes rok.

Název Bikers Crown vznikl díky poloze zamýšlené prodejny v Chlumci nad Cidlinou, nacházela se totiž naproti zámku Karlova Koruna. V úvahu proto přicházely názvy jako „Bikers Hill“, „Bikers Heaven“ ale nakonec zvítězila na počest zámku Chlumce nad Cidlinou, který se nazývá v anglickém jazyce Charles Crown, verze „Bikers Crown“, tedy něco jako „Motorkářská Koruna“. I vlastní architektonický návrh budovy prodejny s charakteristickými věžičkami se inspiroval ve třech dominantních věžích zámku. 

    

Stavět se začalo v prosinci 1999. Na stavbě tehdy kluci pracovali neúnavně, neustále a veškeré peníze investovali do obchodu. V rekordním čase 122 dní byly dokončeny poslední stavební úpravy. 

 

12. května roku 2000 bylo oficiálně první den otevřeno. Nabídka 32 helem, pár bund, rukavic a kalhot „ihned” skladem je na dnešní dobu zanedbatelná a směšná, ale tenkrát to bylo fakt něco...

V lednu 2001 se začalo po roční zkušenosti s velkoobchodní distribucí. „Distribuční vůz” Škoda FAVORIT a vlek nebyl moc profesionální a důstojný, ale peníze na nové auto nebyly. V tento moment se přidává do dvoučlenného týmu David Solar a rozjíždí velkoobchodní prodej.

    

Až po čase byla možnost udělat první „Nazran promotion” fotky s novou dodávkou po dohodě s pražským letištěm a společností Lufhansa.

 

První katalog Bikers Crown vlastně nebyl katalog, ale dvoustránkový leták. Byl hodně ortodoxně zaměřen na chopper a custom style.

V roce 2002 poprvé v historii vystavovala společnost Bikers Crown na výstavě MOTOCYKL. Největší zájem byl o oblečení NAZRAN. Bylo zde prezentováno ale i campingové vybavení COLEMAN a dovážené doplňky od německé firmy LOUIS.

     

První „pořádný katalog” o 186 barevných stranách za cenu 69 Kč byl vydán v roce 2003. Značka NAZRAN po dvou letech prodeje nabrala vysoké obrátky a dosáhla více než překvapujících čísel co se týče prodeje... Důkaz v podobě 6300 oblečených motorkářů a pouhých 42 reklamací (což činí 0,7%) za dva roky prodeje byl pro nás jasným impulsem nabídnout tuto značku i v hlavním městě. Vznikla proto značková prodejna NAZRAN v Praze, otevřeno bylo oficiálně 16. února 2003.

            

V roce 2004 se zvětšila prodejní plocha v Chlumci nad Cidlinou na 500 m2, což umožnilo rozšíření nabídky značky Nazran a bazarového stání pro 100 motocyklů.

    

1. prosince 2005 byl v Karlovarské otevřen na 1000 m2 prodejní plochy jeden z největších shopů v ČR pro motocyklové příslušenství, doplňky a náhradní díly. Zákazníci z celých Čech nečekali tak velkou nabídku kvalitního zboží za nepražské ceny. Vzorková prodejna Nazran z Koněvovy ulice tak byla nahrazena plnohodnotným shopem, na který byli zvyklí motorkáři z Chlumce nad Cidlinou.

    

Rok poté znamenal největší expanzi plánované prodejní sítě obchodů. Bikers Crown otevřel v roce 2007 hned tři další pobočky: 1. března MOST, 1. května PÍSEK, 1. června LIBEREC.

      

Světová premiéra vlastní značky BIKER byla nastartována na výstavě Intermot v Německu a po ní i na italské výstavě EICMA.

V roce 2008 oficiálně otevřel novou prodejnu v Brně francouzský jezdec MotoGP Randy de Puniet. V témže roce vznikla i další prodejna v Jihlavě. 

      

První pobočka z prodejní sítě BIKERS CROWN v Chlumci nad Cidlinou prošla v roce 2009 rozsáhlou rekonstrukcí, díky níž se mateřská prodejna zvětšila o jedno patro a nyní má necelých 800 m2 prodejní plochy. Ve spodním patře byl nově vybudován servis. Přízemní prostory nabízejí příslušenství a oblečení pro motorkáře, náhradní díly, bazar motocyklů, dětský koutek a odpočinkovou zónu. 

Své výročí slavila společnost Bikers Crown v roce 2010. V rámci oslav desátých narozenin byla pro zákazníky připravena řada akcí, které probíhaly prakticky celou sezónu. Tento rok byl bohužel ovlivněn celosvětovou ekonomickou krizí, která se podepsala i na prodeji motocyklů v Čechách i celé Evropě...

    

V roce 2011 se naše společnost zaměřila především na bezpečnost a viditelnost jezdce. Nově v naší nabídce přibyla řada nových značek motooblečení, bot i helem. V tomto roce jsme také zaokrouhlili počet našich kamenných prodejen na krásných 10, byly totiž otevřeny dvě nové pobočky - v Plzni a Ostravě. 

    

První myšlenka na prodej a export do Evropy se zrodila v roce 2012. Vznikly 3 nové dceřinné značky - Rusty Pistons, Trilobite a MX Agresive, které každým rokem výrazně nabírají na síle a dostávají se i na zahraniční trh. Hned v prvním roce byly všechny tyto značky vystavovány na výstavě INTERMOT v Kolíně nad Rýnem. Mají za sebou celou řadu výstav a akcí, na kterých získaly spoustu nových distributorů, dealerů a nových zákazníků...

        

 

V roce 2015 jsme k našemu 15ti letému výročí sepsali publikaci s podtitulem "Dlouhá cesta za námi, ještě delší před námi", která mapuje historii firmy Bikers Crown, ale hlavně přibližuje čtenáři pohled na současné dění v největší síti motoshopů v ČR.

Kromě historie společnosti je zde sepsána současná strukutra Bikers Crown. Vyrostla nová budova centrálního skladu, ve které se naši vývojáři věnují návrhům a vývoji vlastních značek. Proto je i značná část v knize věnována vlastní výrobě. Expedujeme vlastní značky již do 19 zemí z celého světa.  

Centrální budova Bikers Crown v Chlumci nad Cidlinou 

 

Číst dál...

Zákaznický servis


VIP zákazníci Bikers Crown - PROČ se jím stát a CO Z TOHO budu mít ???

Protože si tě vážíme a je úplně jedno jestli k nám jezdíš dvacet let nebo dva měsíce, chceme tě odměnit za Tvoji věrnost a poděkovat za to, že sis vybral Bikers Crown jako parťáka na cesty... Ušetřit pár kaček za motocyklovou výbavu je jistě fajn, ale pro mnoho z nás je ve výsledku nejdůležitější SERVIS A SLUŽBA. Tohle je to, co Ti chceme nabídnout, přečti si co získáš:

01SERVISNÍ práce na helmě zakoupené u nás ZDARMA - po celou dobu !

02SERVISNÍ a povinné KONTROLNÍ práce na tvém airbagovém systému od nás ZDARMA - po celou dobu !

03Celoživotní EXTRA SLEVU 5% - 10% na veškerý skladový sortiment - po celou dobu !

04POŠTOVNÉ pro tvůj eshopový balík ZDARMA - od 1,- Kč nákupu a po celou dobu !

05Možnost VYPŮJČENÍ PŘÍVĚSNÉHO VOZÍKU na motocykl na 24 hodin ZDARMA !

06Přednostní zasílání novinek, akcí a jiných zajímavostí týkající se produktů a služeb Bikers Crown

07Doručení zboží na vybranou prodejnu ZDARMA !

08On-line přístup k historii objednávek z e-shopu Bikers Crown

09Pro věrné zákazníky, kafe, voda nebo čaj ZDARMA

Neváhej a přidej se k tisícům českých i slovenských spokojených motorkářů, kteří využívají VIP služby Bikers Crown. Nadstandardně se postaráme i o Tebe !

Další služby

Kromě profesionálně proškolených prodejců, kteří ochotně poradí a pomohou s výběrem vybavení, nabízíme ještě tyto služby:

 • Kupuješ novou helmu, bundu nebo kombinézu a máš obavy, že ti při jízdě nebude vyhovovat? Můžeš ji otestovat při jízdě na svoji motorce.
 • Potřebuješ si půjčit přívěsný vozík a odvézt si svoji motorku do servisu nebo bazaru? Na každé prodejně Bikers Crown je k dispozici přívěsný vozík, který si po domluvě s personálem pobočky můžeš půjčit i Ty.
 • Před každou prodejnou BIKERS CROWN máme čisticí stanici na vaše helmy.
 • V případě technických potíží neváhej oslovit náš personál - zapůjčíme nářadí na základní opravy motocyklu.
 • V téměř každém obchodě máme automat na kávu a další nealko nápoje..
 • Před každou prodejnou BIKERS CROWN najdete pohodlné posezení. 

VIP KARTU Bikers Crown může získat úplně každý !!!

Stačí, abyste se zaregistrovali do databáze zákazníků BIKERS CROWN na některé z našich kamenných prodejen. Na prodejně vám potom bude vystavena V.I.P. čekatelská karta a na vaše konto se začnou započítávat jednotlivé nákupy v kamenných prodejnách i vaše internetové objednávky. BIKERS CROWN V.I.P. čekatelskou motorkářskou kartu získáte automaticky po registraci do databáze zákazníků BIKERS CROWN. Zaregistrovat se můžete na kterékoliv kamenné prodejně vyplněním jednoduchého formuláře nebo elektronicky na našem e-shopu. U pokladny vám bude vydána karta na vaše jméno. Tuto kartu předkládejte vždy při nákupu zboží! Zboží se vám bude načítat na vaše konto, a jakmile dosáhnete částky 35.000 Kč, automaticky získáváte BIKERS CROWN V.I.P. KARTU s 5% slevou na nákup zboží! Než dosáhnete této výše, budete samozřejmě dostávat pravidelné informace o zlevněném zboží a další info na váš e-mail formou newsletterů.

Při překročení stanovené částky získáte trvalý nárok na slevu:

 • 35.000 Kč - sleva 5%
 • 50.000 Kč - sleva 7%
 • 100.000 Kč - sleva 10%

Jakmile dosáhnete částky 35.000 Kč, automaticky získáváte BIKERS CROWN V.I.P. KARTU. 

BIKERS CROWN V.I.P. KARTA není časově omezena. Získáním karty můžete v našich obchodech i na e-shopu čerpat slevy od 5 do 10 % po celý život. BIKERS CROWN V.I.P. KARTA se nevztahuje na již zlevněné zboží a dárkové poukázky, při uplatnění slevy musí mít držitel karty u sebe doklad totožnosti (OP, ŘP, Zbrojní průkaz,...atd.). BIKERS CROWN V.I.P. KARTU uplatníte na všech pobočkách BIKERS CROWN.

 

Číst dál...

Centrální sklad

V roce 2014 došlo k rozšíření centrálního skladu v Chlumci nad Cidlinou a tím také vzniku nové administrativní budovy.

Do centrálního skladu kamiony pravidelně přiváží zboží od dodavatelů z celého světa.

Zboží je zde efektivně vybalováno zaměstnanci skladu a je dále rozesíláno na jednotlivé kamenné prodejny, maloobchodním a velkoobchodním partnerům z ČR i ze zahraničí. Po vykládce kamionu je zboží překontrolováno, uloženo na přidělená místa a  začíná se expedovat.

Každý den jsou v centrálním skladu přijímány a expedovány zásilky, také je třeba denně vyřizovat desítky objednávek z e-shopu. Spolupracujeme pouze s  ověřenými poskytovateli přepravních služeb.

Každodenní náplní práce zaměstnanců skladu je příprava zboží k dalšímu prodeji, poslední kontrola kvality a následná expedice, údržba skladových prostor. Dále se zde chystá zboží na výstavy a porovnávají se stavy zásob s údaji ve skladovém informačním systému.

Číst dál...

Distribuce a distribuční kanály

B2C, B2B, B2G, motocyklové a lifestylové akce.

 

Import

V současné době je Bikers Crown výhradním distributorem nebo oficiálním dealerem produktů více než 70 značek. Patří mezi ně například:

 

Importované zboží pochází z následujících zemí:

USA, Velká Británie, Portugalsko, Francie, Itálie, Německo, Nizozemsko, Belgie, Rakousko, Španělsko, Slovensko, Čína, Pákistán, Jižní Korea, Japonsko, Taiwan.

 

Export

Bikers Crown exportuje produkty následujících značek:

 


Naše vlastní výrobky nabízíme prostřednictvím 13 distributorů a jsou k dostání na více než 200 prodejních místech v 19 zemích světa: Jsou to:

Velká Británie, Španělsko, Portugalsko, Itálie, Belgie, Nizozemsko, Lucembursko, Německo, Dánsko, Norsko, Francie, Švýcarsko, Rakousko, Slovensko, Rumunsko, Řecko, Chile, Rusko, Litva.

Číst dál...
Přihlásit se k odběru tohoto kanálu RSS

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 24 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky a profesionální e-shop se skladovým zbožím. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Shoei
AGV
Nexx
Bell
Shark
XRC
Dainese
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Five
Nazran
Forcefield
Rusty Pistons
Hyperpro
Bike-Lift
Acebikes
Kriega
Pack´n go
Sparks
100%
Accel
Falco
Exustar
Kellermann
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Ison
Alpine
Thor
NGK
Champion
Yuasa
Goldfren
Brübeck
Carhartt
Nabajk
Interphone
Motul
Muc-Off
Hiflo Filtro
Bike it