Pavel Teplý

Pavel Teplý

Vedoucí marketingového oddělení a zákaznické podpory Bikers Crown

URL internetové stránky: http://www.bikerscrown.com

Sháníte oblečení a výbavu na cruiser?

  • Zveřejněno v Aktuality

Typické oblečení pro motorkáře na těžkotonážních cruiserech a chopperech byla odjakživa kůže. Doba se ale mění a dnešní rozmanitá nabídka je natolik pestrá, že už tohle pravidlo úplně tak neplatí. Hlavním požadavkem dnešních motorkářů je bezpečnost, komfort, kvalita a design. Pokud jezdíte na velkých nablýskaných strojích, máme pro vás pár tipů na super výbavu přímo na ně... 

Jak se správně oháknout na okruh?

  • Zveřejněno v Aktuality

Jízda na motorce nám dává svobodu, adrenalin, ale nese s sebou i velké riziko dopravní nehody. Dobrá možnost, jak tomu předejít a zároveň zkusit, co se v tobě a tvém stroji ukrývá, je jízda na silničním okruhu. Na okresce se nikdy nevyblbnete tak jako na pravém racingovém okruhu. Ať už je to kvůli provozu, kvalitě našich silnic nebo dodržování povolené rychlosti. Závodní dráha a kvalitní asfalt je prostě úplně něco jiného a vcítit se do role závodníků MotoGP je nepopsatelným zážitkem na celý život. Pokud zvažuješ vyrazit někam na okruh, ujisti se, že máš tu správnou výbavu, protože bezpečnost je tady na prvním místě!

Chystáš se v létě na moto dovolenou? Připravíme tě...

  • Zveřejněno v Aktuality

Tisíce motorkářů vyráží každý rok na dovolenou a není čemu se divit, protože cestování na dlouhé vzdálenosti je rok od roku populárnější i mezi víkendovými jezdci a není jediný důvod, proč byste se měli takovéto nevšední expedici bránit. Pokud se dobře a svědomitě připravíte, užijete si ji naplno a případné problémy na cestě vyřešíte v klidu sami.  Pro ty, co úplně nevědí co s sebou vzít, jsme připravili seznam užitečných věcí, které vám zpříjemní jízdu i samotný pobyt na vaši moto dovolené.

Komunikace, které vám zaručeně zpříjemní cestu

  • Zveřejněno v Aktuality

Jízda v jedné stopě je považována především za zábavu pro samotáře. I ti ale občas potřebují telefonovat, domluvit se za jízdy se spolujezdcem či kolegou na druhé motorce. Dnes už nemusíte mávat rukama či jinak gestikulovat, stačí mít interkom, který zpříjemní při dlouhém cestování komunikaci mezi řidičem a spolujezdcem nebo mezi samotnými jezdci. Ať už potřebujete domluvit trasu, řešit dopravní situaci nebo se dohodnout, kde se stavíte na kafe... 

Přihlásit se k odběru tohoto kanálu RSS

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 22 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky a profesionální e-shop se skladovým zbožím. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Shoei
AGV
Nexx
Bell
Shark
XRC
Dainese
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Five
Nazran
Forcefield
Rusty Pistons
Hyperpro
Bike-Lift
Acebikes
Kriega
Pack´n go
Sparks
100%
Accel
Falco
Exustar
Milwaukee
Koso
Kellermann
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Ison
Alpine
Thor
NGK
Champion
Yuasa
Goldfren
Brübeck
Healtech
Interphone
Steel
Motul
Muc-Off
Hiflo Filtro
Bike it