Coffee Bikers Crown

Stylové občerstvení Coffee Bikers Crown v podobě Airstreamu najdete před chlumeckou prodejnou Stylové občerstvení Coffee Bikers Crown v podobě Airstreamu najdete před chlumeckou prodejnou

Přijeď posedět

Stavte se na dobrou kávu v našem stylovém občerstvení. Nabízíme klobásy, hamburgery, párek v rohlíku, hranolky a něco na osvěžení - pivo, nealko Birell, kofolu a mnoho dalšího.

Otevřeno v motorkářské sezóně naproti naší prodejně v Chlumci nad Cidlinou.

Co je vlastně Airstream?

Před 80ti lety Wally Byam a jeho společnost Airstream nabídla Američanům nový způsob života... perfektní obytný přívěs, který je dostatečně lehký, aby mohl být tažen osobním automobilem, který poskytuje prvotřídní pohodlí kdekoliv na světě.

Po desetiletí používá NASA obytné vozy Airstream pro dvacetiminutovou cestu astronautů ze základny k jejich vesmírným korábům. Byl to právě Airstream upravený na mobilní karanténní jednotku, kam byli umístěni členové mise Apollo 11 po návratu z cesty na měsíc.

Luxusně vybavené karavany, přepravované vojenskými letouny, běžně používají na zahraničních cestách také vládní úředníci USA.

Wally Byam zemřel v roce 1962, ale jeho sen žije dál. Zaparkován v poušti, tažen po nekonečných amerických dálnicích, stejně jako v malé zemi uprostřed Evropy.

Více z této kategorie: « Centrální sklad Ke stažení »

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 24 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky a profesionální e-shop se skladovým zbožím. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Shoei
AGV
Nexx
HJC
Bell
Shark
XRC
Dainese
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Five
Nazran
Forcefield
Rusty Pistons
Hyperpro
Bike-Lift
Acebikes
Kriega
Pack´n go
Sparks
100%
Accel
Falco
Exustar
Kellermann
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Ison
Alpine
Thor
NGK
Champion
Yuasa
Goldfren
Brübeck
Carhartt
Nabajk
Interphone
Motul
Muc-Off
Hiflo Filtro
Bike it