Trhák týdne v Bikers Crown

Utrhněte si každý týden pecku se super slevou! Každé pondělí pro vás vybereme zajímavý produkt z naší nabídky, kterému nastavíme výhodnou akční cenu. Může se dokonce jednat i o novinky letošního roku. Možná si řeknete, proč zrovna teď kupovat nový motorový olej, když mám ještě dostatek v garáži, ale proč nevyužít trháku a nenakoupit chytře? A že novou helmu nyní nepotřebujete? Ok, ale když je za půlku než obvykle? Každý trhák trvá pouze 7 dní, takže další týden vybraný produkt s takto výhodnou cenou už opravdu nekoupíte. Sledujte v pondělí ráno co je zrovna v trháku a buďte rychlí! ;-)

Upozornění: Ceny budou natolik výhodné, že během 7 dnů může dojít k vyprodání veškerých skladových zásob daného zlevněného výrobku, což povede k předčasnému skončení trháku týdne. Proto příliš s objednávkami neotálejte, ať vás ostatní nepředběhnou. 

 

PŘEJÍT DO E-SHOPU BIKERS CROWN

Internetový obchod Bikers Crown byl vytvořen pro vás a na základě vašich námětů. Je průběžně upravován, proto jestli máte jakékoliv náměty k dalšímu vylepšení, neváhejte nám napsat. Vaše připomínky, komentáře, poznámky a dotazy ohledně e-shopu Bikers Crown můžete posílat na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Vaše spokojenost je pro nás velice důležitá!

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 24 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky a profesionální e-shop se skladovým zbožím. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Shoei
AGV
Nexx
HJC
Bell
Shark
XRC
Dainese
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Five
Nazran
Forcefield
Rusty Pistons
Hyperpro
Bike-Lift
Acebikes
Kriega
Pack´n go
Sparks
100%
Accel
Falco
Exustar
Kellermann
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Ison
Alpine
Thor
NGK
Champion
Yuasa
Goldfren
Brübeck
Carhartt
Nabajk
Interphone
Motul
Muc-Off
Hiflo Filtro
Bike it