Nová sezóna je za dveřmi...

Nová sezóna se rychle blíží, jsi na ni ty a tvoje motorka připraveni? Nová sezóna se rychle blíží, jsi na ni ty a tvoje motorka připraveni?

Sezona klepe na dveře a mnoho jezdců i teprve začínajících motorkářů začíná procházet bazary, listovat katalogy a vybírat vysněný stroj na letní vyjížďky. A jak je na tom vaše výbava? Máte opravdu všechno co je potřeba? Jestli ne, tak nyní máte skvělou příležitost připravit se s předstihem na letošní sezónu. Sklady máme doslova nabité novým zbožím! Navštivte náš nový eshop a projděte si celou nabídku našeho sortimentu. Skutečně je z čeho vybírat :-)

PŘEJÍT NA E-SHOP

V současné době máme 10 kamenných prodejen Bikers Crown po celé České republice, které jsou otevřeny po celý rok 7 dní v týdnu! Pokud nemáte rádi dlouhé fronty, využijte kamenné obchody Bikers Crown k nákupu zboží ještě v relativně klidném období.

Těšíme se na vás! 

Seznam prodejen Bikers Crown: 

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 24 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky a profesionální e-shop se skladovým zbožím. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Shoei
AGV
Nexx
Bell
Shark
XRC
Dainese
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Five
Nazran
Forcefield
Rusty Pistons
Hyperpro
Bike-Lift
Acebikes
Kriega
Pack´n go
Sparks
100%
Accel
Falco
Exustar
Koso
Kellermann
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Ison
Alpine
Thor
NGK
Champion
Yuasa
Goldfren
Brübeck
Healtech
Interphone
Steel
Motul
Muc-Off
Hiflo Filtro
Bike it