Navštivte nás na prodejnách nebo eshopu Bikers Crown

V dnešní době mnoho lidí nakupuje přes internet, ale zároveň přibývá i těch, kteří si své on-line objednané zboží chtějí vyzvednout osobně. Jedním z důvodů může být ušetření peněz za dopravu, zásadnější roli ovšem hraje možnost vyzkoušení a kontroly výrobku před jeho zakoupením. Při osobním odběru si můžete vybrané produkty důkladně „osahat“ a prohlédnout. Již řadu let vám v Bikers Crown nabízíme obě dvě možnosti nákupu - buď přímo na prodejnách nebo eshopu. 

Na eshopu můžete udělat tzv. "nezávaznou rezervaci", kdy si zboží zarezervujete a osobně vyzvednete na některé z 11ti prodejen Bikers Crown. Rezervované výrobky z eshopu vám pohlídáme 3 dny. Jako jedni z mála nabízíme naprosto STEJNÉ CENY na eshopu i kamenných prodejnách.

E-shop dává zákazníkům nespočet výhod: úspora času, možnost nákupu z pohodlí domova, možnost porovnání zboží a služeb s jinými firmami, můžete se také snadno s firmou spojit (telefon, mail, chat), doptat se na produkt a ihned ho zakoupit. Máte také více času k rozhodování a můžete na něm získat recenze od předešlých zákazníků. Rovněž zde můžete zakoupit / objednat zboží, které není momentálně skladem.

Kamenné prodejny mají ovšem zase tu výhodu, že vidíte výrobek naživo, můžete ho vyzkoušet a většinou je dostupný okamžitě bez jakéhokoliv čekání. Vyzkoušet u nás ale neznamená jen to, že si helmu nasadíte na hlavu před zrcadlem. Klidně se s ní projeďte pár kilometrů ať zjistíte, jestli vám dostatečně sedí, není příliš hlučná atp. Kromě toho máme na našich prodejnách profesionálně zaškolené prodejce, kteří vám ochotně poskytnou odborné poradenství či servis. Můžete si s nimi přátelsky popovídat, výrobek vám mohou přímo předvést, ukázat jiné možnosti nebo doporučit alternativu, která bude lépe vyhovovat vašim potřebám. Na prodejnách Bikers Crown také pocítíte nezapomenutelnou atmosféru s důrazem na kvalitu a tradici, která vám prostě navodí chuť jezdit! 

Prodejny Bikers Crown


Na prodejny


Přejít do eshopu

 

Těšíme se na Vás!

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 24 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky a profesionální e-shop se skladovým zbožím. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Shoei
AGV
Nexx
HJC
Bell
Shark
XRC
Dainese
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Five
Nazran
Forcefield
Rusty Pistons
Hyperpro
Bike-Lift
Acebikes
Kriega
Pack´n go
Sparks
100%
Accel
Falco
Exustar
Kellermann
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Ison
Alpine
Thor
NGK
Champion
Yuasa
Goldfren
Brübeck
Carhartt
Nabajk
Interphone
Motul
Muc-Off
Hiflo Filtro
Bike it