Revoluční kalhoty Trilobite TON-UP nyní za akční cenu!

Nejpevnější a nejodolnější jednovrstvé džíny, které můžete mít... Nejpevnější a nejodolnější jednovrstvé džíny, které můžete mít...

Česká značka motorkářského oblečení Trilobite® motorcycle jeans nabízí již řadu let vysoce kvalitní, komfortní a technologicky propracované oblečení pro motorkáře z celého světa. Mezi TOP produkty v jejich segmentu můžeme určitě považovat motocyklové jeans TON-UP, na které je po registraci poskytována 10ti letá záruka. Tyto kalhoty jsou vyrobeny z materiálu Dyneema®, který je 15x pevnější než ocel. Přesto jsou vlákna tak lehká, že plavou na hladině vody, takže je komfort nošení opravdu jedinečný!

Nyní za výhodnou akční cenu!

TON-UP džíny jsou nejpevnější a nejodolnější jednovrstvé džíny, které můžete mít. Polyethylenové vlákno se vyznačuje extrémní odolností, a tak se z něj kromě kalhot Ton-Up vyrábějí i rybářské sítě, chirurgické nitě, ale i tkaniny a z nich oděvy pro extrémní sporty, záchranné složky nebo vojáky. Klasická konstrukce kalhot má velmi decentní civilní vzhled, ale ochrana v porovnání s hmotností a pohodlím, kterou kalhoty nabízí, je to nejlepší co na současném trhu najdete. Veškeré namáhané švy jsou navíc ztrojené, a to nejpevnějšími možnými nitěmi, které si výrobce Trilobite nechává zasílat ze Švýcarska.


Trilbite Ton-Up Slim-straight fit disponují certifikovanými chrániči úrovně CE Level 2 na kolenou a bocích. 

Džíny Ton-Up se zúženým střihem mají na boku jednu skrytou kapsu pro vaše cennosti, jako jsou klíče od motorky nebo mince a dalších 5 standardních kapes. Pro maximální pevnost konstrukce je použité trojité prošívání na vnějším švu kalhot. Dyneema® Denim má výjimečně vysokou pevnost v tahu a odolnost proti oděru a roztržení ve srovnání s jinými materiály. Viz níže uvedené video, kde jsou přivázána pomocí materiálu Dyneema® dvě auta k sobě a jedno bezproblému táhne druhé... Ton-Up džíny jistě uspokojí ty nejnáročnější jezdce, kteří touží po optimální kombinaci pohodlí, civilním vzhledu a extrémní úrovni bezpečnosti. 


Každý kus jeans Ton-Up je naprostý unikát, který má své vlastní výrobní číslo, se kterým se máte možnost zaregistrovat na oficiálním webu Trilobite® motorcycle jeans - www.trilobitemoto.com a díky tomu získat nadstandardní desetiletou záruku. A nejde jen o prodloužení té klasické záruky, nýbrž o poskytnutí maximálního servisu. Pokud se vám povede kalhoty nějakým způsobem přeci jenom poškodit a to i vaší vinou, okamžitě budou opraveny nebo vyměněny. Totéž díky programu Trilobite Crash v případě poškození při pádu. Tento program funguje tak, že svou nehodu popíšete, zdokumentujete a pošlete informace na centrálu spolu s poškozenými kalhotami. Výrobce Trilobite vše zanalyzuje a poznatky použije při vývoji dalších výrobků. Za odměnu vám dá kalhoty nové. 

Kalhoty Ton-Up jsou dodávány v luxusním balení a hned po otevření krabice je na první pohled vidět, že se tady jedná o něco speciálního! Součástí jsou oldschool noviny s veškerými technickými informacemi i kartička s podpisem i fotkou švadleny, která je pro vás ušila. To, že je součástí kalhot i štítek, na který si můžete zapisovat údržbu a čištění kalhot, už je jen malý zajímavý a příjemný detail. 


Další služba, kterou si při koupi Ton-Up můžete zvolit, je prodloužená verze. Pokud vám prostě délka standardních velikostí nestačí, prodejce změří, o kolik je potřebujete delší, a do 14 dnů máte kalhoty „na míru“ doma. Samozřejmě za standardní cenu. 

Jestli chcete něco opravdu originálního, 100% českého s puncem exkluzivity, vyžadujete maximální ochranu, komfort a vůbec, pokud si potrpíte na to nejlepší, tak u kalhot Trilobite Ton-Up to rozhodně najdete...


Trilobite 1860 Ton-up SLIM-STRAIGHT FIT

Původní cena: 8.990,- Kč
Nová cena: 4.990,- Kč

Do eshopu

 

 

 


Trilobite® motorcycle jeans je značka motocyklového oblečení a doplňků vyvinutých v České republice zvláště pro extrémní podmínky za použití high-tech materiálů. Vývojový tým Trilobite důkladně promýšlí každý detail, který na oblečení najdete. Výrobky Trilobite® motorcycle jeans by měly být první volbou pro jezdce, kteří chtějí sloučit nejvyšší pohodlí s funkčností a bezpečím. Toto jsou hlavní rysy, na které se v Trilobite zaměřují. Navštivte oficiální stránky výrobce
www.trilobitemoto.com, na kterých se dozvíte spoustu dalších zajímavých informací včetně použité techonologie, kompletní nabídku výrobků i seznam míst, kde výrobky Trilobite můžete zakoupit. 

Kompletní nabídku výrobků TRILOBITE najdete na našem eshopu ZDE

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 24 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky a profesionální e-shop se skladovým zbožím. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Shoei
AGV
Nexx
HJC
Bell
Shark
XRC
Dainese
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Five
Nazran
Forcefield
Rusty Pistons
Hyperpro
Bike-Lift
Acebikes
Kriega
Pack´n go
Sparks
100%
Accel
Falco
Exustar
Kellermann
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Ison
Alpine
Thor
NGK
Champion
Yuasa
Goldfren
Brübeck
Carhartt
Nabajk
Interphone
Motul
Muc-Off
Hiflo Filtro
Bike it