NOVINKA! Chytrý startovací zdroj BC BOOSTER K1200 EVO

Představujeme vám vychytanou novinku na našem trhu - startovací zdroj BC Booster + Power Banka v jednom, která vám nastartuje auto či motorku a v případě potřeby nabije mobil, kameru, tablet, foťák nebo navigaci. Po vybití baterie motocyklu nebo auto baterie, stačí připojit BC Booster K1200 na baterii přes svorky a můžete startovat. 100% bezpečná LiFePO4 technologie. BC BOOSTER K1200 EVO je 400A startovací zdroj s digitálním displejem, který ukazuje napětí a stav nabití baterie. Integruje USB kabel (5V, 2.5A) k nabíjení chytrých mobilů, tabletů a jiných elektronických zařízení, včetně nouzového LED světla s SOS a výstražným strobo světlem. Rozměry a hmotnost jsou redukovány na minimum pro jedoduchou přenositelnost. Součástí balení je praktické pouzdro pro uložení boosteru v kufru osobního automobilu nebo pod sedadlem. 

Stručná charakteristika

400A Jump Starter pro automobily a motocykly s LCD displejem, který zobrazuje napětí a stav nabíjení interní baterie. 100% bezpečná 600mAh 3 V LiFePO4 technologie + nouzové startování auta a motorky během několika sekund! Power-LED pracovní baterka s výstražným strobo světlem a funkcí SOS. Součástí je vestavěný USB port (5 V / 2,5 A) pro nabíjení chytrých mobilů, tabletů a jiných elektronických zařízení.Rozměry a hmotnost jsou redukovány na minimum pro jednoduchou přenositelnost. Praktická taška na skladování: můžete celý set společně uskladnit ve vašem autě nebo pod sedlem motorky.

 

JAK NASTARTOVAT VOZIDLO VYBAVENÉ 12 V AKUMULÁTOREM

Aby bylo možné externě nastartovat benzínový nebo dieselový vůz, proveďte následující:

1. Stiskněte tlačítko „POWER“ (Napájení) a zkontrolujte, zda je napětí akumulátoru vyšší než 13 V. Pokud tomu tak není, plně dobijte (100%) před použitím startovací zdroj.
2. Připojte ČERVENOU svorku ke kladnému pólu (+) a ČERNOU svorkou na záporný pól (-) akumulátoru vozidla
3. Připojte kabel se svorkami k vašemu BC BOOSTER K1200 EVO
4. Nastartujte vozidlo (vypněte všechna elektronická zařízení před nastartováním)
5. Jakmile je vozidla nastartováno, odpojte kabel se svorkami od startovacího zdroje (do 15/20 sekund). Neprovozujte motor na více než 2500 otáček/min., pokud je připojen startovací zdroj.
6. Odpojte kabel se svorkami ze svorek akumulátoru vozidla.
7. VAROVÁNÍ !!! VYČKEJTE 45 SEKUND MEZI POKUSEM NASTARTOVAT VOZIDLO A PŘÍŠTÍM POKUSEM NASTARTOVAT, POKUD JSTE PŘIPOJENÍ K MOTOCYKLU A 3 MINUTY, POKUD JSTE PŘIPOJENI K VOZIDLU
8. V případě, že potřebujete nastartovat vícekrát a úroveň nabití vašeho startovacího zdroje klesne pod 13 V, je stále možné použít startér

Připojte druhý konec kabelu k nabíjenému zařízení. Pokud není přístroj vybaven Micro USB konektorem, je možné použít USB adaptér dodávaný v balení a připojit jej k nabíjenému zařízení. Zapněte nabíjené zařízení, je-li potřeba. Na konci tohoto nabíjení vypněte nabitý přístroj (v případě potřeby) a odpojte kabel od USB konektoru startovacího zdroje. Stiskněte tlačítko „POWER“ (Napájení) na 3 sekundy pro vypnutí BC BOOSTER K1200 EVO. V opačném případě se automaticky vypne po 30 sekundách. Nabijte BC BOOSTER K1200 EVO před dalším použitím.

JAK NABÍJET STARTOVACÍ ZDROJ BC BOOSTER K1200 EVO

1. Připojte napájecí napětí na 12 V - 1 A vstup startovacího zdroje.
2. Připojte napájecí zdroj do zásuvky (napájecí zdroj je kompatibilní se 100 V a 240 V zásuvkami). Na displeji se zobrazí hlášení „CHARGING“ (nabíjení).
3. Když se nabíjení ukončí, zmizí hlášení „CHARGING“ a nabíjení se automaticky přeruší. Odpojte napájení ze zásuvky a poté od zesilovače.

NEBO

1. Připojte napájecí zdroj pro 12 V zásuvku zapalovače cigaret na vstup 12 V - 1 A.
2. Připojte napájecí zdroj do 12 V zásuvky zapalovače cigaret. Na displeji se zobrazí hlášení „CHARGING“ (nabíjení).
3. Když se nabíjení ukončí, zmizí hlášení „CHARGING“ a nabíjení se automaticky přeruší. Odpojte napájecí zdroj z 12 V zásuvky a poté od startovacího zdroje.

JAK POUŽÍVAT 12V 10A VÝSTUP

BC BOOSTER K1200 EVO EVO může napájet zařízení vybavené adaptérem 12 V zapalovače cigaret.

1. Ujistěte se, že je zařízení k napájení před připojením vypnuto.
2. Stiskněte tlačítko „POWER“ (Napájení) pro spuštění BC BOOSTER K1200 EVO.
3. Propojte zásuvku 12V k 12 V – 10 A výstupu BC BOOSTER K1200 EVO.
4. Vložte 12 V adaptér zařízení pro napájení do 12 V zásuvky BC BOOSTER K1200 EVO. Zapněte nabíjené zařízení, je-li potřeba.
5. Na konci nabíjení vypněte zařízení pro napájení (v případě potřeby) a odpojte zásuvku z 12 V výstupu startovacího zdroje.
6. Stiskněte tlačítko „POWER“ (Napájení) na 3 sekundy pro vypnutí BC BOOSTER K1200 EVO. V opačném případě se automaticky vypne po 30 sekundách.
7. Nabijte BC BOOSTER K1200 EVO před dalším použitím.

Pamatujte: nejvyšší výstupní výkon 5 V a 12 V zásuvek činí celkem 120 W. Přívod proudu se automaticky přeruší, je-li zapotřebí vyšší proud. Odpojte všechna zařízení, aby došlo k automatickému vypnutí startovacího zdroje.

JAK POUŽÍVAT LED SVÍTILNU/NOUZOVÉ OSVÍCENÍ

1. Stiskněte tlačítko „POWER“ (Napájení) pro spuštění BC BOOSTER K1200 EVO.
2. Pomocí tlačítka „LIGHT“ (Osvětlení) zapněte svítilnu a aktivujte dostupné režimy v tomto pořadí: 1. Stálé osvětlení -> 2. Stroboskopické osvětlení -> 3. SOS osvětlení -> 4. Vypnuto
3. Stiskněte tlačítko „POWER“ (Napájení) na 3 sekundy pro vypnutí BC BOOSTER K1200 EVO. V opačném případě se automaticky vypne po 30 sekundách.

Více informací o startovacím zdroji BC Booster si můžete přečíst v MANUÁLU PRODUKTU nebo navštivte naše prodejny, kde vám ochotně poradíme a zodpovíme všechny vaše dotazy. 

Startovací zdroj BC BOOSTER K1200 můžete zkoupit na našem eshopu nebo prodejnách Bikers Crown za jedinečnou cenu 2.990 Kč !

 

Do eshopu

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 24 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky a profesionální e-shop se skladovým zbožím. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Shoei
AGV
Nexx
Bell
Shark
XRC
Dainese
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Five
Nazran
Forcefield
Rusty Pistons
Hyperpro
Bike-Lift
Acebikes
Kriega
Pack´n go
Sparks
100%
Accel
Falco
Exustar
Kellermann
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Ison
Alpine
Thor
NGK
Champion
Yuasa
Goldfren
Brübeck
Nabajk
Interphone
Motul
Muc-Off
Hiflo Filtro
Bike it