Logo
Vytisknout tuto stránku

Shark

SharkHelmy francouzského výrobce Shark jsou zárukou bezpečnosti, komfortu, propracovaných detailů, moderního designu a prvotřídní kvality. Patří mezi špičku ve svém oboru a mohou se prezentovat mnoha oceněními. V naší nabídce naleznete hned několik modelů integrálních a překlápěcích helem. U všech helem Shark garantujeme, že investujete do celkové bezpečnosti nejvyšší kvality, a to v ochraně, estetice i ergonomii. Podívejte se na naši nabídku, všechny uvedené helmy máme skladem. Jedná se skutečně o nádherné kousky!HLAVNÍ PRIORITOU VÝROBCE HELEM SHARK
JE ZAJIŠTĚNÍ MAXIMÁLNÍ BEZPEČNOSTI

SHARP, nezávislá anglická organizace, poskytuje objektivní informace o bezpečnosti přilby, aby pomohla uživatelům při jejich výběru.
Hodnocení jsou vyjádřena pomocí hvězdiček, maximálně může v hodnocení SHARP helma získat 5 hvězdiček.

Všechny integrální přilby SHARK testované programem SHARP získaly minimálně 4 hvězdičky !!!

S helmami Shark se můžete setkat takřka po celém světě a není žádnou novinkou, že tyto vysoce kvalitní a bezpečné helmy můžete vídat i v nejprestižnějších motocyklových závodech MotoGP či Superbike. Od svého vzniku značka podporovala a ty nejlepší piloty na mezinárodní úrovni a získala více než 70 titulů mistra světa!

Potřebujete poradit s výběrem helmy Shark? Zastavte se za námi na prodejny, rádi vám s výběrem poradíme. Dostupnost helem Shark si můžete zjistit na našem eshopu nebo kontaktujte zákaznickou podporu Bikers Crown na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. či na telefonním čísle 800 313 333 každý všední den od 8 do 16 hodin.

Kompletní nabídku helem SHARK najdete na našem eshopu ZDE

© 2000 - 2022 Bikers Crown - motorcycle shop.
All rights reserved