Logo
Vytisknout tuto stránku

Caberg

Italský výrobce s mnohaletou tradicí.  Současný leader na trhu je vůbec jedním z prvních výrobců výklopných helem a sluneční clony na světě. Značka Caberg získala mnoho ocenění za kvalitu, bezpečnost a zpracování v mnoha novinářských testech.  V řadě hodnocení poráží i dvakrát dražší konkurenční helmy na světovém trhu. Caberg nabízí nejlepší poměr kvalita/cena a 100% výrobu v Itálii. V nabídce helem BIKERS CROWN jde o nejprodávanější značku. Až někde potkáte bikera s helmou Caberg, zeptejte se ho, jak je s ní spokojen... a budete ji chtít taky.

Rok 2014 znamenal pro společnost Caberg významné 40. výročí existence na trhu. Historie této značky se začala psát v roce 1974 v italském městě Bergamo, kdy její zakladatel pan Capelli zahájil výrobu prvních helem. Zde také vzniklo jméno značky z italského CAschi (helmy) a BERGamo (sídlo společnosti).

Historický vývoj pro značku Caberg v sobě vždy nesl mnoho výzev, neustálé objevování inovativních řešení a důraz na vysokou úroveň bezpečnosti vlastních produktů. Stálý pohled kupředu spojený s líbivým designem, průkopnickými technologiemi a inovativním přístupem značky Caberg vedl k  vývoji a výrobě mnoha úspěšných modelů, které za 40. let existence značky ocenila široká motorkářská veřejnost po celém světě.

Caberg jako první italský výrobce helem uvedl na trh výklopnou helmu. Hlavním důvodem byla vize a důvěra v rychle rostoucí potenciál na trhu cestovních motocyklů. Během svého vývoje se značka Caberg vždy zaměřovala na chytrá inovativní řešení, která kombinují prvotřídní vzhled a funkčnost.

Za jeden z nedávných velkých úspěchů značky se považuje vynikající výsledek v testech SHARP, které jsou prováděny ministerstvem dopravy ve Velké Británii. Caberg se může pyšnit tím, že 6 modelů z nejvyšší produktové řady excelovalo v těchto testech svými výsledky (čtyři helmy byly oceněny 5 hvězdičkami z 5 a dvě helmy 4 hvězdičkami).  

Stejně jako další distributoři značky Caberg na ostatních světových trzích, tak i Bikers Crown věří v sílu této značky a vysokou úroveň kvality a bezpečnosti jejích produktů. Nejen proto jsme již od roku 2006 výhradním dovozcem helem Caberg do České republiky.

Od roku 1974 se společnost CABERG zabývá výrobou a distribucí motocyklových helem. Značka CABERG získala za svoji kvalitu, funkčnost, bezpečnost a inovační design řadu ocenění od mnoha uznávaných časopisů a asociací. 

Kompletní nabídku helem CABERG najdete na našem eshopu ZDE

Navštivte webové stránky oficiálního dovozce helem Caberg do ČR a SK. Najdete zde kromě nabídky helem i spoustu zajímavých informací...

Najdete je na adrese: www.helmy-caberg.cz

© 2000 - 2021 Bikers Crown - motorcycle shop.
All rights reserved