Logo
Vytisknout tuto stránku

Vývoj a výroba

Díky dlouholetým zkušenostem a dobrou znalostí motorkářského trhu již několik let vyvíjíme vlastními silami oblečení a doplňky našich dceřiných značek, mezi které patří například Nazran, Rusty Pistons, Trilobite jeans, XRCPack N´Go nebo MX Agresive.

xrc trilobite rustypistons
xrc trilobite rustypistons

Všechny výrobky našich dceřiných značek vznikly proto, že chyběly na trhu jako takovém, nebo nebyly dostupné za pro nás přijatelných podmínek. Tomu, než se výrobky z naší dílny dostanou na pult k zákazníkům, předchází náročný a zdlouhavý proces návrhu a vývoje. 

Náš designér, který je zároveň technickým vývojovým specialistou, nejprve ručně na papír ztvární své myšlenky ohledně designu, přičemž současně vyhodnocuje funkčnost a účinnost navrhovaných technických řešení a koriguje ručně vyhotovené sketche. Bere zároveň v úvahu i zamýšlenou cenovou kategorii výrobku.

Časová náročnost vývojového cyklu přímo závisí na technické náročnosti výrobku. Povětšinou se jedná o tři až čtyři vývojové cykly, než dospějeme k finálnímu „předvýrobnímu“ vzorku. V rámci vývoje náš vývojový specialista osobně navštěvuje partnerské továrny, aby v reálném čase kontroloval jednotlivé vývojové fáze výrobku, případně na místě doplnil a upřesnil specifikace, čímž se celá vývojová fáze znatelně urychluje. Teprve po dokončení vývoje můžeme spustit velkovýrobu a následně představit nové produkty z naší dílny.

Bikers Crown své produkty nechává certifikovat podle platných evropských norem. Své certifikáty zpracovává ve spolupráci s instituty jako jsou německý TÜV nebo britský institut SATRA.

Vysoká kvalita našich produktů je pro nás stěžejní. Proto všechny výrobky sami testujeme při jízdě na motocyklu.

Naše vlastní výrobky nabízíme prostřednictvím 13 distributorů a jsou k dostání na více než 200 prodejních místech v 19 zemích světa - Velká Británie, Španělsko, Portugalsko, Itálie, Belgie, Nizozemsko, Lucembursko, Německo, Dánsko, Norsko, Francie, Švýcarsko, Rakousko, Slovensko, Rumunsko, Řecko, Chile, Rusko, Litva.

© 2000 - 2023 Bikers Crown - motorcycle shop.
All rights reserved