Senior specialista prodeje AMAZON

Společnost Bikers Crown, s.r.o. je lídrem na trhu v oblasti nákupu a prodeje motocyklového oblečení a příslušenství na tuzemském i zahraničním trhu. Rozšiřujeme naše prodejní aktivity a hledáme kolegu na pozici Senior specialista prodeje Amazon.

Pracovní poměr: práce na plný úvazek
Pracoviště: CHLUMEC NAD CIDLINOU

Co požadujeme?

IT skills: Nehledáme programátora nebo vývojáře, ale informační technologie jsou nedílnou součástí této pozice. Bude to hodně o práci s PC a orientaci v online prostředí, tudíž ti tohle pole nesmí být cizí. Ideální je mít již zkušenosti s obchodováním na Amazonu, znalosti se zalistováním, editováním produktů či fakturací. Nutné je osvojit si orientaci v administrativním prostředí uživatelského účtu Amazon, protože administrace účtů na Amazonu bude na denním pořádku, stejně tak práce s naším vnitropodnikovým systémem, tohle tě ale naučíme.

Jazyky: Český jazyk a Anglický jazyk (min. úroveň B2). Angličtinu budeš potřebovat při komunikaci se zahraničním obchodním partnerem jak v písemném, tak ústním projevu.

Komunikační dovednosti: Příjemné vystupování uvnitř i navenek našeho pohodového kolektivu a efektivní komunikace je klíčem k úspěchu na této pozici.

Aktivní přístup a samostatnost: Čeká tě nastartování obchodní příležitosti v online světě, která má velký potenciál. Budeš narážet na překážky, které bude třeba zdolat, hledat a nalézat řešení pro úspěšné obchodování v největší online nákupní galerii na světě. Je jasné, že nebudeš vědět okamžitě všechno, ale pokud budeš mít chuť učit se a dohledávat požadované informace, určitě všechny překážky překonáš a načerpané znalosti převedeš do reality.

Co ti nabízíme?

- různorodou a kreativní práci ve společnosti, která je jednou z největších firem v oboru
- možnost seberealizace a profesního vzdělání formou školení a seminářů
- moderní prostory a kanceláře
- pohodovou atmosféru a profesionální přístup
- stravenkový paušál
- zaměstnaneckou slevu na nákup zboží
- možnost využití „lepšího“ tarifu pro mobilní telefon
- káva na pracovišti
- firemní akce (vánoční besídka, grilovačky, Fajnpark)
- bonusy k jubileu
- snídaně s kolegy na pracovišti – 1x měsíčně
- 24 dní dovolené

Nástupní plat

Pokud más s prodejem na Amazonu už nějaké zkušenosti a věříš si, pak tě oceníme okamžitě, ale nese to svá rizika. Nástupní plat budeš mít 40.000 Kč, ale pod podmínkou splnění stanoveného obratu. V tomto případě je smlouva na dobu určitou do konce roku 2022.
Jestli se ti povede to, o čem my jsme přesvedčeni a máme po zkušenostech za sebou, jedeme dál i v roce 2023... A to si budeš moct vydělat už slušnej balík, záleží jen na tobě! Podrobnosti rádi sdělíme na osobní schůzce.

Náplň práce:

- spuštění a správa obchodního kanálu online prodeje na několika marketplaces Amazon
- agenda spojená s vyřizováním objednávek
- analýza dat a návrhy dalších úprav vedoucích ke zlepšení
- reporting vedoucímu oddělení online prodeje
- práce s vnitropodnikovým systémem Helios
- realizace marketingových kampaní prostřednictvím online nástrojů v administrativním účtu Amazonu

Nástup možný ihned.

Pokud ses ve výše uvedeném našel a chtěl bys být součástí tohoto projektu, neváhej a zašli nám svoje CV. Oceníme, pokud nám na pár řádcích řekneš, proč bys měl právě ty obsadit tuhle pozici.

Pavel Teplý

Kontakt:

Zaměstnavatel: BIKERS CROWN, s.r.o.
Kontaktní osoba: Kateřina Veselá
Adresa: V Lipkách 78/II, 50351 Chlumec nad Cidlinou, Česká republika
Telefon: 495 484 255

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 24 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky a profesionální e-shop se skladovým zbožím.

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Shoei
AGV
Nexx
Bell
Shark
XRC
Dainese
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Five
Nazran
Forcefield
Rusty Pistons
Hyperpro
Bike-Lift
Acebikes
Kriega
Pack´n go
Sparks