Logo
Vytisknout tuto stránku

Marketingové oddělení

Společnost Bikers Crown má jako jedna z mála vlastní grafické studio a oddělení informačních technologií, ve kterých vznikají veškeré marketingové prostředky a propagační materiály firmy. Mezi ně patří například internetové prezentace, katalogy, tištěná i online inzerce, slevové letáky, brožurky, plakáty, letáky a další reklamní tiskoviny, stojany pro prezentaci zboží, produktová videa a množství dalších materiálů určených pro podporu prodeje.

V roce 2003 představil Bikers Crown svůj první katalog produktů a od té doby ani jednou nevynechal. Díky stále se rozšiřující nabídce se také každým rokem firemní katalog rozrůstá. Katalogy vydané v posledních letech narostly do obsahu více než 1 000 stránek... Mezi ostatními evropskými konkurenčními firmami, které rovněž vydávají produktové katalogy, se Bikers Crown řadí mezi TOP 5 v celé Evropě! 

V grafickém oddělení Bikers Crown se vytvářejí veškeré propagační materiály firmy. Kromě tištěných i netištěných propagačních materiálů zde vznikají produktové a imagové fotografie a videa, návrhy oblečení a dalších produktů dceřiných značek Rusty Pistons, Nazran, XRC, MX Agresive, Trilobite apod.

Bikers Crown má vlastní oddělení informačních technologií, které vyvíjí a spravuje kromě oficiálního webu a e-shopu Bikers Crown i řadu dceřiných webů. Patří mezi ně například oficiální weby značek Rusty Pistons, Trilobite, MX Agresive, XRC a Nazran i české stránky značek Caberg, Macna, Nexx, Generic a další.

 

Jsme partneři Evropského projektu MEZINÁRODNÍ VÝSTAVY 2017, 2018, který si klade za cíl posílit růst malých a středních podniků a schopnost nacházet nové trhy mimo ČR.

© 2000 - 2022 Bikers Crown - motorcycle shop.
All rights reserved