csende

Lamax

LAMAX je česká značka, která se stala velmi úspěšnou na mnoha trzích Evropy, která si na trhu udělala jméno prodejem vlastních sportovních kamer a kamer do auta. Rychle se rozvíjeli a brzy expandovali do dalších zemí. V současné době nabízí své výrobky po celé Evropě. V roce 2016 pod značkou LAMAX Beat rozšířili portfolio o produkty z oblasti audio techniky.
 

Mise a vize

Posláním naší značky je prodej kvalitní drobné elektroniky s vysokou užitnou hodnotou. Jsme schopni poskytnout svým zákazníkům nejen moderní produkty, ale i solidní technickou podporu. Pružně reagujeme na požadavky našich zákazníků i nejnovější trendy.

Chceme být významným dodavatelem a silným a důvěryhodným partnerem. Naším cílem je dlouhodobý udržitelný růst a získávání předních pozic na trhu ve všech oblastech, kterým se věnujeme. Chceme uspokojovat potřeby našich zákazníků a nabídnout jim moderní a konkurenceschopné produkty, které zvýší kvalitu jejich života.

Abychom nabídli našim zákazníkům to nejlepší, rozhodli jsem se navázat spolupráci se společností VSP, která vyřizuje všechny reklamace. Díky jejich profesionálnímu přístupu a zkušenostem jsme schopni odbavit reklamace zaslané přímo do VSP průměrně ZA POUHÉ 4 DNY.

Nabídku produktů LAMAX najdete na našem eshopu ZDE
 
Více z této kategorie: « Bike it

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 19 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky a profesionální e-shop se skladovým zbožím. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Shoei
AGV
Nexx
Premier
Simpson
XRC
Dainese
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Five
Nazran
Forcefield
Ipone
Rusty Pistons
MX Agresive
Hyperpro
Bike-Lift
BC Battery Controller
Kriega
Shad
Pack´n go
Sparks
100%
Accel
Falco
Exustar
Milwaukee
Koso
Kellermann
Ögon
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Ison
Alpine
Thor
NGK
Champion
Yuasa
Goldfren
Moira
Brübeck
Healtech
Interphone
Steel
Motul
Muc-Off
Hiflo Filtro
Bike it
Lamax