Logo
Vytisknout tuto stránku

Zákaznický servis

Našim zákazníkům nabízíme řadu nadstandardních služeb včetně speciálního V.I.P. programu Našim zákazníkům nabízíme řadu nadstandardních služeb včetně speciálního V.I.P. programu

Kromě profesionálně proškolených prodejců, kteří ochotně poradí a pomohou s výběrem vybavení, nabízíme tyto ne zcela standardní služby:

 • Kupujete novou helmu, bundu nebo kombinézu a máte obavy, že vám při jízdě nebude vyhovovat? Můžete ji otestovat při jízdě na svoji motorce.
 • Potřebujete si půjčit přívěsný vozík a odvézt si svoji motorku do servisu nebo bazaru? Na každé prodejně Bikers Crown je vám k dipozici přívěsný vozík.
 • Před každou prodejnou BIKERS CROWN máme čisticí stanici na vaše helmy.
 • V případě technických potíží neváhejte oslovit náš personál - zapůjčíme vám nářadí na základní opravy motocyklu.
 • V téměř každém obchodě máme automat na kávu a další nealko nápoje..
 • Před každou prodejnou BIKERS CROWN najdete pohodlné posezení.

V.I.P. zákazníci Bikers Crown

BIKERS CROWN V.I.P. KARTU může získat každý ze zákazníků BIKERS CROWN! BIKERS CROWN V.I.P. KARTA slouží k uplatnění 5 až 10% slevy na veškerý sortiment zboží. Její majitel je v naší databázi V.I.P. zákazníků, takže má čerstvé informace o slevách, akcích a jiných výhodách.

Jak získat V.I.P. kartu?

Stačí, abyste se zaregistrovali do databáze zákazníků BIKERS CROWN na některé z našich kamenných prodejen. Na prodejně vám potom bude vystavena V.I.P. čekatelská karta a na vaše konto se začnou započítávat jednotlivé nákupy v kamenných prodejnách i vaše internetové objednávky.

BIKERS CROWN V.I.P. čekatelskou motorkářskou kartu získáte automaticky po registraci do databáze zákazníků BIKERS CROWN. Zaregistrovat se můžete na kterékoliv kamenné prodejně vyplněním jednoduchého formuláře nebo elektronicky na našem e-shopu.

U pokladny vám bude vydána karta na vaše jméno. Tuto kartu předkládejte vždy při nákupu zboží! Zboží se vám bude načítat na vaše konto, a jakmile dosáhnete částky 35.000 Kč, automaticky získáváte BIKERS CROWN V.I.P. KARTU s 5% slevou na nákup zboží!

Než dosáhnete této výše, budete samozřejmě dostávat pravidelné informace o zlevněném zboží a další info na váš e-mail formou newsletterů.

Při překročení stanovené částky získáte trvalý nárok na slevu:

 • ƒƒ 35.000 Kč - sleva 5%
 • ƒƒ 50.000 Kč - sleva 7%
 • ƒƒ 100.000 Kč - sleva 10%

Jakmile dosáhnete částky 35.000 Kč, automaticky získáváte BIKERS CROWN V.I.P. KARTU. 

BIKERS CROWN V.I.P. KARTA není časově omezena. Získáním karty můžete v našich obchodech i na e-shopu čerpat slevy od 5 do 10 % po celý život. BIKERS CROWN V.I.P. KARTA se nevztahuje na již zlevněné zboží, na bazar motocyklů a dárkové poukázky, při uplatnění slevy musí mít držitel karty u sebe doklad totožnosti (OP, ŘP, Zbrojní průkaz,...atd.). BIKERS CROWN V.I.P. KARTU uplatníte na všech pobočkách BIKERS CROWN.

 

Další výhody pro držitele BIKERS CROWN V.I.P. KARTY:

 • Možnost vypůjčení přívěsného vozíku na motocykl na 24 hodin ZDARMA!
 • Poštovné při nákupu přes e-shop ZDARMA!
 • 10% sleva na ubytování v penzionu Pod strání, Deštné v Orlických horách.

 

 

© 2000 - 2017 Bikers Crown - motorcycle shop.
All rights reserved