csende

Vyhrej 5 poukazů v hodnotě 5.000,- Kč

„Zkuste svoje štěstí v další soutěži Bikers Crown, ve které můžeš vyhrát dárkové poukazy v celkové hodnotě 5000 Kč !" „Zkuste svoje štěstí v další soutěži Bikers Crown, ve které můžeš vyhrát dárkové poukazy v celkové hodnotě 5000 Kč !"

OBJEDNEJ, ODPOVĚZ A VYHRAJ! Zkuste svoje štěstí v nové soutěži Bikers Crown, ve které můžete vyhrát 5 dárkových poukazů na nákup zboží v Bikers Crown v celkové hodnotě 5.000,- Kč! Soutěže se může zúčastnit každý, kdo si objedná jakékoliv zboží na našem e-shopu v libovolné hodnotě. Po potvrzení objednávky stačí jen vyplnit jednoduchý dotazník a automaticky budete zařazeni do soutěže. Čím více objednávek, tím větší šanci na výhru máte!


Věnuj svým blízkým dárkový poukaz na nákup moto oblečení, helem, doplňků a náhradních dílů v našich kamenných prodejnách. Uděláš jim 100% radost a budeš mít jistotou, že tvůj dárek nebude ležet někde ve skříni! Poukaz má platnost 12 měsíců.

Dárkový poukaz Bikers Crown za 5.000,- Kč 

Jak hrát?

Princip soutěže je velice jednoduchý... Navštivte náš e-shop na adrese obchod.bikerscrown.cz, objednejte jakýkoliv výrobek z naší nabídky v libovolné hodnotě a po potvrzení objednávky vyplňte jednoduchý dotazník, to je vše! Vaše odpovědi budou automaticky zařazeny do databáze potenciálních výherců. Soutěž trvá do 30. září 2016 a jméno vylosovaného šťastlivce bude zveřejněno na našich webových stránkách. 

Soutěž trvá do konce září 2016. PŘEJEME HODNĚ ŠTĚSTÍ !

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 19 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky a profesionální e-shop se skladovým zbožím. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Premier
Shoei
Simpson
XRC
Nexx
Nitro
Spyke
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Five
Nazran
Forcefield
Ipone
Rusty Pistons
MX Agresive
Remus
Hyperpro
Bike-Lift
BC Battery Controller
Kriega
Shad
Pack´n go
Sparks
Answer
EVS
Protaper
Polisport
Accel
Falco
Exustar
Milwaukee
Koso
Kellermann
Ögon
Louis
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Zeibe moto
Easybat
Ison
Alpine
Hot Topic
Thor
NGK
Champion
Nitro
Yuasa
Goldfren
Venhill
Xena
Moira
Brübeck
Healtech
Interphone
Steel
Motul
Muc-Off
Slime
Hiflo Filtro
Bike it
Lamax