Prvomájová vyjížďka - Plzeňský pivovar 2016

Prvomájová vyjížďka je za námi. Přibližně od 9:00 najížděly nablýskané, staré i nové stroje různých značek na nádvoří Plzeňského pivovaru, kde byly pro účastníky jako tradičně připraveny ceny. Bikers Crown Plzeň byla jedním ze sponzorů a obdarováni byli letos: Nejmladší motorkář a motorkářka, nejnovější motocykl a nejvzdálenější jezdec této krásné tradice zahájení motorkářské sezony. 

Tato akce láká stále více a více zájemců a letos zaplnilo prostory pivovaru více než 1200 strojů. Byla to opravdu pestrá přehlídka. Hromadný odjezd byl plánovaný na 11:30, kdy motorky v peletonu projely pivovarskou branou a dále se pokračovalo směr Stříbro a cílem bylo letiště Kříženec, Planá u Mariánských Lázní. V cíli vystoupil kaskadér Marek Černý s jeho týmem. Vyjížďka probíhala za plného provozu a účastí Policie ČR. Akce se moc povedla a už nyní se těšíme na další ročník této tradiční motorkářské akce. Níže vám nabízíme pár fotografií z vyjížďky.

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 20 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky a profesionální e-shop se skladovým zbožím. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Shoei
AGV
Nexx
Premier
Bell
Simpson
XRC
Dainese
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Five
Nazran
Forcefield
Ipone
Rusty Pistons
MX Agresive
Hyperpro
Bike-Lift
Acebikes
BC Battery Controller
Kriega
Shad
Pack´n go
Sparks
100%
Accel
Falco
Exustar
Milwaukee
Koso
Kellermann
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Ison
Alpine
Thor
NGK
Champion
Yuasa
Goldfren
Brübeck
Healtech
Interphone
Steel
Motul
Muc-Off
Hiflo Filtro
Bike it