Logo
Vytisknout tuto stránku

Dopřej si i ty pocit vítězství s Alpinestars!

ALPINESTARS - pravděpodobně nejúspěšnější značka mezi skutečnými šampióny! ALPINESTARS - pravděpodobně nejúspěšnější značka mezi skutečnými šampióny!

Nabízíme více než 1000 produktů modelové řady 2016 od italského výrobce motocyklového oblečení, bot a příslušenství ALPINESTARS. Nové motokrosové oblečení z kolekce 2017 mame již SKLADEM! Navštivte náš eshop nebo kamenné prodejny Bikers Crown a vybírejte z široké nabídky kombinéz, bund, kalhot, rukavic, bot a ostatního příslušenství Alpinestars.

Alpinestars je největší světový výrobce v oblasti profesionálních závodních produktů, který využívá veškeré pokrokové technologie, jenž následně aplikuje na výrobky pro běžné užití. Díky tomu jsou schopni nabídnout to nejkvalitnější zboží, které zaručí maximální komfort a ochranu za všech okolností. Alpinestars nabízí široký sortiment toho nejkvalitnějšího moto oblečení od kombinéz, sportovních a motokrosových bot, motokrosového oblečení, kožených a textilních bund či rukavic až po chrániče a civilní oblečení. Tato italská značka toho má ve své více než padesátileté historii opravdu již hodně za sebou. Řada slavných jmen, nejen v motoristickém světě, obléká právě produkty Alpinestars. Jména jako Marc Marquez, Jorge Lorenzo, Jeffrey Herlings, Clément Desalle, Jonathan Rea, Travis Pastrana, Justin Barcia, Kimi Raikkonen a mnoho mnoho dalších dokazují, že o kvalitě výrobků Alpinestars zkrátka nemůže být pochyb.

Přehled nabízených produktů ALPINESTARS

Přejít do eshopu

Všechny produkty Alpinestars můžete zakoupit na našem eshopu nebo prodejnách Bikers Crown.

© 2000 - 2021 Bikers Crown - motorcycle shop.
All rights reserved