csende

Pavel Teplý

Pavel Teplý

Vedoucí marketingového oddělení a zákaznické podpory Bikers Crown

URL internetové stránky: http://www.bikerscrown.com

Zveme vás na výstavu Motosalon 2019

Srdečně vás zveme na desátý ročník výstavy Motosalon, konané ve dnech 28. 2. - 3. 3. 2019 v pražských Letňanech, kde v naší expozici představíme část novinek pro letošní rok a zodpovíme vám všechny vaše dotazy týkající se našich produktů či služeb. K vidění budou světové značky, které zastupujeme na českém, potažmo slovenském trhu.

Časově omezené slevy oblečení Trilobite jsou tu!

V rámci velkého předsezónního výprodeje přicházíme s jedinečnou, ale časově omezenou akcí na výhodný nákup vybraných produktů značky Trilobite. Do konce března 2019 jsme pro vás zlevnili některé kalhoty, bundy, kevlarové mikiny nebo oblíbený nepromok do sychravého počasí. Prodejem těchto výrobků vám nabízíme kvalitní zboží za ceny, které jinde nenajdete a samozřejmě s plnou zárukou! Do konce března máte možnost nakoupit uvedené produkty výhodněji, než kdykoliv před tím a z kraje motorkářské sezóny ušetřit dost peněz. 

Představení nové kolekce Trilobite 2019

Českou značku kevlarového (aramidového) džínového motooblečení - Trilobite® Premium Aramid Fashion není mezi motorkáři nutné nikterak více představovat, neboť se již několik let řadí mezi nejžádanější značku motocyklového oblečení nejen v ČR, ale i v okolních státech Evropy. Každý rok přichází s novými produkty, inovačnějšími a inteligentnějšími materiály a není tomu jinak ani letos. Na rok 2019 zařadila do stávající kolekce přes 30 nových výrobků, které jsou rozděleny do 3 základních kategorií - heritage, street & travel a urban. Chytré řešení všech detailů a zlepšení užitných vlastností dávají této značce další náskok před konkurencí.

Přihlásit se k odběru tohoto kanálu RSS

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 19 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky a profesionální e-shop se skladovým zbožím. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Premier
Shoei
Simpson
XRC
Nexx
Nitro
Spyke
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Five
Nazran
Forcefield
Ipone
Rusty Pistons
MX Agresive
Remus
Hyperpro
Bike-Lift
BC Battery Controller
Kriega
Shad
Pack´n go
Sparks
Answer
EVS
Protaper
Polisport
Accel
Falco
Exustar
Milwaukee
Koso
Kellermann
Ögon
Louis
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Zeibe moto
Easybat
Ison
Alpine
Hot Topic
Thor
NGK
Champion
Nitro
Yuasa
Goldfren
Venhill
Xena
Moira
Brübeck
Healtech
Interphone
Steel
Motul
Muc-Off
Slime
Hiflo Filtro
Bike it
Lamax