ALLROAD - dálkové cestování po cestách i necestách

PRO OTRLÉ BORCE - nejlepší příslušenství pro jezdce inspirováno DAKAREM... PRO OTRLÉ BORCE - nejlepší příslušenství pro jezdce inspirováno DAKAREM...

Drsné podmínky, největší změny počasí, od mrazu až po tropická vedra v průběhu 24 hodin. To nejlepší oblečení inspirováno dakarským speciálním vybavením je právě tady. Chystáš se na expedici přes půl světa nebo jenom na vandr s kamarády do hor? Vybavíme tě. Všechno, co budeš potřebovat, najdeš u nás. A co nemáme, to ti určitě chybět nebude. 

Jenom ty, tvoje enduro a před tebou nekonečná prašná cesta...


O tom, jak správně vybrat helmu, jste už pravděpodobně přečetli nebo slyšeli mnoho, ale přes 
to všechno co už víte: na opravdovou Adventure / All Road jízdu doporučujeme multifunkční helmy. Tedy helmu, která historickým vývojem vznikla z motokrosových modelů, ale postupně se z nich staly helmy s jedním nebo rovnou dvěma plexi a v některých případech i s odklápěcí bradovou čelistí. 

Tyto helmy jsou pro tento druh cestování velmi trendy, jelikož umožní jezdci přizpůsobit helmu dané situaci. Na dálničních přejezdech tě při vyšší rychlosti ochrání plexi od náporu vzduchu a nečistot. Při jízdě za přímého slunce nebo při vjezdu do nebo z tunelu pak budeš rád, že můžeš použít sluneční clonu. Na šotolinové prašné cestě vyměníš ve vteřině tvé plexi za motokrosové brýle, protože ti lépe ochrání oči před jemným prachem z náročných dakarských cest. Určitě oceníš i to, že při aktivní a sportovní jízdě se ti bude lépe a snadněji dýchat s brýlemi než v kompletně zavřené helmě.


Shoei Hornet - ADV black

13.900 Kč

Do eshopu


NEXX X.D1 Baja titanium

9.990 Kč

Do eshopu


NEXX X.D1 Voyager

9.990 Kč

Do eshopu


Caberg Xtrace 17 Matt black

4.590 Kč

Do eshopu


Acerbis Active white

3.390 Kč

Do eshopu


Caberg Tourmax Sonic A7

6.990 Kč

Do eshopu

Dálkové adventure expedice, jízda v sedle po silnici, ale i aktivně ve stupačkách na šotolině. Evropa, Afrika a ještě mnohem dál... Zde je to nejpohodlnější a nejpraktičtější oblečení do tepla, deště i zimy z naší nabídky.


Alpinestars Calama Drystar ice

9.990 Kč

Do eshopu


Alpinestars Calama Drystar ice

7.490 Kč

Do eshopu


Macna Atom

5.990 Kč

Do eshopu


Nazran Montana Pro

7.490 Kč

Do eshopu


Nazran Tyno

2.990 Kč

Do eshopu


Macna Revenge 101

2.790 Kč

Do eshopu


Acerbis Adventure

6.990 Kč

Do eshopu


Acerbis Adventure Baggy

4.990 Kč

Do eshopu


Alpinestars WR-3 Gore-Tex

3.390 Kč

Do eshopu


Macna Jura black

6.900 Kč

Do eshopu


Macna Fulcrum

5.990 Kč

Do eshopu


Macna Pike

3.290 Kč

Do eshopu


Macna Nova grey/yellow lady

6.290 Kč

Do eshopu


Macna Fulcrum lady pants

5.990 Kč

Do eshopu


Alpinestars WR-V Gore-Tex

2.490 Kč

Do eshopu

Na pořádný adventure trip potřebuješ pořádné boty. Takové, které tě nezklamou na silnici ani v terénu. Univerzální voják, který dokáže ochránit prsty, patu i holenní kost. Boty musí být příjemné na přejezdy po dálnici, zároveň musí zajistit pro tvoje nohy sucho i v tom největším lijáku. Ty nejkritičtější místa by měly být zesílené plastovými protektory, robustní skelet celé boty je vyroben z přírodní kvalitní kůže, nekompromisní membrána GORE TEX a nejluxusnější záležitost mezi podrážkama - značka VIBRAM.
Tyto komponenty a materiály vytvářejí společně to nejlepší na dobrodružné jízdy! Tak tady jsou, pořádné adventure boty, na které se můžete během vaší dlouhé a náročné jízdy spolehnout na 100% !


Falco 415 Avantour

6.590 Kč

Do eshopu


116 Drake black

3.990 Kč

Do eshopu


Falco 412 Mixto 2 ADV

5.190 Kč

Do eshopu


Falco 260 Edge

3.990 Kč

Do eshopu


Falco 110 Volt ADV

4.590 Kč

Do eshopu


Falco 412 Mixto 2 ADV

5.190 Kč

Do eshopu

 

Nejhorší chybou před takto náročnou cestou je, že si pořidíte výbavu na poslední chvíli a nevyzkoušenou ji používáte až při ostré jízdě. I přes to, že se vám budeme snažit pomoci s vyběrem té nejlepší možné výbavy pro vás, můžou nastat komplikace. Nové oblečení, rukavice a hlavně helmu a boty si vyzkoušejte před Adventure jízdou alepsoň pár projíždkami po Čechách. V případě jakýchkoliv problémů nás kontaktujte, pomůžeme vám s řešením. 

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 20 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky a profesionální e-shop se skladovým zbožím. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Shoei
AGV
Nexx
Premier
Bell
Simpson
XRC
Dainese
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Five
Nazran
Forcefield
Ipone
Rusty Pistons
MX Agresive
Hyperpro
Bike-Lift
Acebikes
BC Battery Controller
Kriega
Shad
Pack´n go
Sparks
100%
Accel
Falco
Exustar
Milwaukee
Koso
Kellermann
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Ison
Alpine
Thor
NGK
Champion
Yuasa
Goldfren
Brübeck
Healtech
Interphone
Steel
Motul
Muc-Off
Hiflo Filtro
Bike it