Logo
Vytisknout tuto stránku

Zlevnili jsme pro vás zavazadla SHAD, nejnižší ceny na trhu!

Zlevnili jsme pro vás zavazadla SHAD, nejnižší ceny na trhu!

Španělská značka Shad je nejčastěji spojována s motocyklovými zavazadly - ať už pevnými kufry nebo textilními brašnami, tankvaky a dalšími bágly. Za svoji dlouholetou historii si firma z předměstí Barcelony vybudovala ve světě solidní jméno i spolehlivou distribuční síť. Pro letošní sezónu jsme pro vás doplnili sklady osvědčenými zavazadly, ale to není vše! Jako výhradní dovozce zavazadel SHAD do ČR jsme pro vás snížili ceny, a proto u nás nyní nakoupíte veškerá zavazadla SHAD za nejnižší cenu na trhu! Ovšem ani tohle není všechno... Protože věříme z vlasních zkušeností tomuto španělskému výrobci, záruční dobu zavazadel SHAD jsme zvýšili na 3 roky!

V naší nabídce najdete přes 40 nejrůznějších zavazadel SHAD, od kufrů, tankvaků na nádrž, bočních brašen, válců až po batohy a pouzdra. Nejen, že produkty SHAD patří díky svému technickému zpracování mezi přední světové výrobce, ale udělali obrovský skok dopředu co se designu týče. Vaší motorce budou opravdu slušet... Prohlédněte si aktuální nabídku SHAD, všechny zavazadla máme skladem a opravdu za nejnižší cenu na trhu.

 

Navštiv eshop nebo kamenné prodejny Bikers Crown a vybírej z široké nabídky předního světového výrobce motocyklových zavazadel SHAD

Oficiální stránky výrobce najdete na adrese www.shad.es.

 

© 2000 - 2017 Bikers Crown - motorcycle shop.
All rights reserved