csende

Publikace Offroad Guide 1 - Alpské šotoliny v prodeji!

Máš rád offroad a ještě jsi nebyl v Alpách. Pak tě jistě potěší nový Offroad Guide, ve kterém je přehledně zmapováno patnáct nejlepších alpských šotolinek. Všechno stručně, jasně a úhledně. Offraod Guide je průvodce, jehož první díl se zaměřuje na oblast táhnoucí se po francouzsko–italské hranici od nejjižnějšího bodu kolem vesnice Tende po oblast Mont Cenis.

Když se mluví o alpských šotolinkách, má většina na mysli francouzsko-italské pomezí. Tedy vojenské šotolinové cesty a pevnosti kolem nich. Ono je to totiž jedno z mála míst v Alpách, kde je jízda mimo asfalt legální.

Průvodce čtenáře provede po starých vojenských cestách, které spojují vojenské pevnosti nebo forty chcete-li. Vybrali jsme to nejlepší, co se v dané oblasti nachází. Navštívíme masivní pevnosti z počátku století, které bránily průsmyky, maličká obranná postavení s opravdu hlubokým podzemím, projedeme si nádherné hřebenové cesty, uvidíme několik tunelů nebo vyjedeme na nejvyšší bod, kam se dá v Evropě na motorce, či autem vyjet.

Průvodce nabízí cca patnáct tras, jednotlivě zpracovaných do kapitol. Každá kapitola začíná úvodním textem se základními informacemi o dané trase a základním délkovým a výškovým popisem. Na další straně najdete mapu, kde jsou označeny zajímavé body. Ty jsou podrobněji popsány na následující straně. Ke každému bodu je vložena GPS a stručný popis.

Publikace je doplněna množstvím obrázků, které čtenáře navnadí a dostatečně dokreslí představu o lokalitě. Ovšem kniha není vše co dostanete. Součástí balení je DVD s filmem sestříhaným z cesty, kdy jsme všechny trasy projížděli.

PUBLIKACE OFFROAD GUIDE je u nás právě v prodeji a objednat ho můžete na našem eshopu za skvělých 399,- Kč včetně DVD. Skvělý tip na vánoční dárek!!!

KOUPIT NA ESHOPU

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 19 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky a profesionální e-shop se skladovým zbožím. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Premier
Shoei
Simpson
XRC
Nexx
Nitro
Spyke
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Five
Nazran
Forcefield
Ipone
Rusty Pistons
MX Agresive
Remus
Hyperpro
Bike-Lift
BC Battery Controller
Kriega
Shad
Pack´n go
Sparks
Answer
EVS
Protaper
Polisport
Accel
Falco
Exustar
Milwaukee
Koso
Kellermann
Ögon
Louis
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Zeibe moto
Easybat
Ison
Alpine
Hot Topic
Thor
NGK
Champion
Nitro
Yuasa
Goldfren
Venhill
Xena
Moira
Brübeck
Healtech
Interphone
Steel
Motul
Muc-Off
Slime
Hiflo Filtro
Bike it
Lamax