Publikace Offroad Guide 1 - Alpské šotoliny v prodeji!

Máš rád offroad a ještě jsi nebyl v Alpách. Pak tě jistě potěší nový Offroad Guide, ve kterém je přehledně zmapováno patnáct nejlepších alpských šotolinek. Všechno stručně, jasně a úhledně. Offraod Guide je průvodce, jehož první díl se zaměřuje na oblast táhnoucí se po francouzsko–italské hranici od nejjižnějšího bodu kolem vesnice Tende po oblast Mont Cenis.

Když se mluví o alpských šotolinkách, má většina na mysli francouzsko-italské pomezí. Tedy vojenské šotolinové cesty a pevnosti kolem nich. Ono je to totiž jedno z mála míst v Alpách, kde je jízda mimo asfalt legální.

Průvodce čtenáře provede po starých vojenských cestách, které spojují vojenské pevnosti nebo forty chcete-li. Vybrali jsme to nejlepší, co se v dané oblasti nachází. Navštívíme masivní pevnosti z počátku století, které bránily průsmyky, maličká obranná postavení s opravdu hlubokým podzemím, projedeme si nádherné hřebenové cesty, uvidíme několik tunelů nebo vyjedeme na nejvyšší bod, kam se dá v Evropě na motorce, či autem vyjet.

Průvodce nabízí cca patnáct tras, jednotlivě zpracovaných do kapitol. Každá kapitola začíná úvodním textem se základními informacemi o dané trase a základním délkovým a výškovým popisem. Na další straně najdete mapu, kde jsou označeny zajímavé body. Ty jsou podrobněji popsány na následující straně. Ke každému bodu je vložena GPS a stručný popis.

Publikace je doplněna množstvím obrázků, které čtenáře navnadí a dostatečně dokreslí představu o lokalitě. Ovšem kniha není vše co dostanete. Součástí balení je DVD s filmem sestříhaným z cesty, kdy jsme všechny trasy projížděli.

PUBLIKACE OFFROAD GUIDE je u nás právě v prodeji a objednat ho můžete na našem eshopu za skvělých 399,- Kč včetně DVD. Skvělý tip na vánoční dárek!!!

KOUPIT NA ESHOPU

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 20 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky a profesionální e-shop se skladovým zbožím. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Shoei
AGV
Nexx
Premier
Bell
Simpson
XRC
Dainese
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Five
Nazran
Forcefield
Ipone
Rusty Pistons
MX Agresive
Hyperpro
Bike-Lift
Acebikes
BC Battery Controller
Kriega
Shad
Pack´n go
Sparks
100%
Accel
Falco
Exustar
Milwaukee
Koso
Kellermann
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Ison
Alpine
Thor
NGK
Champion
Yuasa
Goldfren
Brübeck
Healtech
Interphone
Steel
Motul
Muc-Off
Hiflo Filtro
Bike it