csende

Novinka: Běžecké boty Acerbis skladem

Pokud patříte mezi aktivní sportovce a jezdíte závodně motocross nebo třeba silniční okruhy, určitě se fyzické přípravě v průběhu roku nevyhnete. Dobrá kondice k moto sportu neodmyslitelně patří a proto jsme do své nabídky zařadili i originální běžecké boty Acerbis running shoes. Tato velice oblíbená italská značka nabízí spojení vysoké kvality, skvělého designu i moderní technologie. Jejich výrobky splňují veškeré nároky jezdců, kterých je v současnosti po světových tratích čím dál tím více.

Tyto bezešvé boty mají na vnější straně síťovinový interiér a jsou vyztužené ze syntetické kůže. Mají navíc podrážku s gumovými vložkami v místech s možností zvýšeného opotřebení. Jsou velice lehké a díky jejich elegantnímu designu jsou vhodné jak pro pány, tak i dámy. Nabízíme je pro vás hned v devíti různých velikostech. Vyzkoušejte tyto skvělé běžecké boty, opravdu za to stojí a jejich cena je více než přívětivá. 


Acerbis running shoes blk/fluo orange

Cena: 1.390,- Kč

Do eshopu

Kompletní nabídku značky ACERBIS najdete na našem eshopu a vybraných prodejnách Bikers Crown.

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 19 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky a profesionální e-shop se skladovým zbožím. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Premier
Shoei
Simpson
XRC
Nexx
Nitro
Spyke
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Five
Nazran
Forcefield
Ipone
Rusty Pistons
MX Agresive
Remus
Hyperpro
Bike-Lift
BC Battery Controller
Kriega
Shad
Pack´n go
Sparks
Answer
EVS
Protaper
Polisport
Accel
Falco
Exustar
Milwaukee
Koso
Kellermann
Ögon
Louis
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Zeibe moto
Easybat
Ison
Alpine
Hot Topic
Thor
NGK
Champion
Nitro
Yuasa
Goldfren
Venhill
Xena
Moira
Brübeck
Healtech
Interphone
Steel
Motul
Muc-Off
Slime
Hiflo Filtro
Bike it
Lamax