Doplnili jsme sklady zavazadly SHAD, nabízíme nejlepší ceny na trhu

Španělská značka Shad je nejčastěji spojována s motocyklovými zavazadly - ať už pevnými kufry nebo textilními brašnami, tankvaky a dalšími bágly. Za svoji dlouholetou historii si firma z předměstí Barcelony vybudovala ve světě solidní jméno i spolehlivou distribuční síť. Pro letošní sezónu jsme pro vás doplnili sklady osvědčenými zavazadly. Protože věříme z vlasních zkušeností tomuto španělskému výrobci, záruční dobu zavazadel SHAD prodlužujeme na 3 roky!

V naší nabídce najdete přes 40 nejrůznějších zavazadel SHAD, od kufrů, tankvaků na nádrž, bočních brašen, válců až po batohy a pouzdra. Nejen, že produkty SHAD patří díky svému technickému zpracování mezi přední světové výrobce, ale udělali obrovský skok dopředu co se designu týče. Vaší motorce budou opravdu slušet... Prohlédněte si aktuální nabídku SHAD, všechny zavazadla máme skladem a za nejlepší cenu na trhu.

 

Navštiv eshop nebo kamenné prodejny Bikers Crown a vybírej z široké nabídky předního světového výrobce motocyklových zavazadel SHAD

Oficiální stránky výrobce najdete na adrese www.shad.es.

 

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 21 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky a profesionální e-shop se skladovým zbožím. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Shoei
AGV
Nexx
Premier
Bell
Simpson
XRC
Dainese
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Five
Nazran
Forcefield
Ipone
Rusty Pistons
MX Agresive
Hyperpro
Bike-Lift
Acebikes
BC Battery Controller
Kriega
Shad
Pack´n go
Sparks
100%
Accel
Falco
Exustar
Milwaukee
Koso
Kellermann
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Ison
Alpine
Thor
NGK
Champion
Yuasa
Goldfren
Brübeck
Healtech
Interphone
Steel
Motul
Muc-Off
Hiflo Filtro
Bike it