Doplnění skladu chrániči Acerbis

V průběhu dubna jsme doplnili sklad offroadovými chrániči Acerbis. Při motokrosu i enduro jízdách je důležité myslet v první řadě na bezpečnost jezdce. Ta by měla být zprostředkována pouze homologovanými chrániči z materiálů, které správně přenesou energii nárazu a zabrání odření. Výrobce Acerbis vám nabízí nejrůznější chrániče hrudi, loktů, páteře i kolen a patří mezi jedny z nejžádanějších chráničů na trhu. Myslete na bezpečnost a jezděte s kvalitními chrániči, u nás najdete bezpečné chrániče pro velké i malé jezdce. 

ACERBIS je jedním z předních světových výrobců moto oblečení, helem, doplňků a dalšího příslušenství pro silniční i cross jezdce. Značka Acerbis byla založena v roce 1973 motocyklovým závodníkem Francem Acerbisem. Dnes Acerbis vyrábí miliony motocyklových doplňků a příslušenství, včetně inovativních ochranných doplňků, do kterých Acerbis promítá praktické zkušenosti nejlepších off-roadových jezdců světa, kteří za značku Acerbis jezdí.


Acerbis Scudo CE 2.0 Body Armour

4.590 Kč

Do eshopu


Acerbis MX Soft Pro Body Armour

4.990 Kč

Do eshopu


Acerbis 2016 Back Comfort 2.0 Back Protector

1.990 Kč

Do eshopu


Acerbis Motobrand

1.290 Kč

Do eshopu


Acerbis 2016 X-Strong Knee Guards

3.490 Kč

Do eshopu


Acerbis 2016 Profile 2.0 Knee Guards

990 Kč

Do eshopu


Acerbis 2016 Soft 2.0 Elbow Guards

1.190 Kč

Do eshopu


Acerbis Free moto 2.0

1.990 Kč

Do eshopu

Bikers Crown je oficiálním dovozcem chráničů Acerbis do České republiky. Tyto a mnohem více protektorů můžete zakoupit na našem eshopu nebo kamenných prodejnách Bikers Crown.

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 20 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky a profesionální e-shop se skladovým zbožím. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Shoei
AGV
Nexx
Premier
Bell
Simpson
XRC
Dainese
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Five
Nazran
Forcefield
Ipone
Rusty Pistons
MX Agresive
Hyperpro
Bike-Lift
Acebikes
BC Battery Controller
Kriega
Shad
Pack´n go
Sparks
100%
Accel
Falco
Exustar
Milwaukee
Koso
Kellermann
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Ison
Alpine
Thor
NGK
Champion
Yuasa
Goldfren
Brübeck
Healtech
Interphone
Steel
Motul
Muc-Off
Hiflo Filtro
Bike it