Pavel Teplý

Pavel Teplý

Vedoucí marketingového oddělení a zákaznické podpory Bikers Crown

URL internetové stránky: http://www.bikerscrown.com

Doplňujeme sklady, školíme se, jsme připraveni!

  • Zveřejněno v Aktuality

Každý den pro Vás doplňujeme sklady novinkami pro letošní rok i nejžádanějšími prodejními bestsellery. Zavážíme zboží co nejrychleji na prodejny, které máme konečně v provozu na 100%. Školíme personál, který je připraven poradit vám a pomoci s výběrem. Těšíme se na Vaši návštěvu, tak neváhejte a doražte za námi na prodejny, kde Vás moc rádi uvidíme!

Nová generace motocyklových jeans Parado CE AAA

Nová generace nejžádanějších motocyklových jeans na trhu naskladněna ve standardní, prodloužené i zkrácené verzi. Trilobite Parado Circuit jsou jediné moto jeans z nabídky Trilobite®, které se můžou pochlubit certifikací označenou třemi "áčkami". Ta je nejčastěji k vidění na kožených racingových bundách nebo kombinézách. Tyto džíny jsou vyrobeny z velice odolného materiálu TRI-FORCE®, který se vyrábí spojením bavlněného vlákna s vláknem UHMWPE. Tento exkluzivní technologický proces vytváří pravý denim s pevným jádrem a díky tomu disponuje materiál TRI-FORCE® mechanickými vlastnostmi pravé kůže. Díky němu dosahují kalhoty Trilobite Parado Circuit extrémní ochranu v jedné vrstvě!

Prodejny Bikers Crown od 10. 5. znovu OTEVŘENÉ

  • Zveřejněno v Aktuality

Jsme rádi, že vás můžeme od pondělí 10. května znovu přivítat na VŠECH našich prodejnách Bikers Crown! Přijďte se podívat na žhavé novinky letošího roku, vyzkoušet nové bundy, kalhoty, helmy i boty. Neustále doplňujeme a rozšiřujeme naši nabídku. Navštívit nás můžete každý den od 9 do 19 hodin včetně soboty i neděle. Těšíme se na Vás!

Staň se V.I.P. zákazníkem a získej spousty výhod

  • Zveřejněno v Aktuality

Protože si tě vážíme a je úplně jedno jestli k nám jezdíš dvacet let nebo dva měsíce, chceme tě odměnit za Tvoji věrnost a poděkovat za to, že sis vybral Bikers Crown jako parťáka na cesty... Ušetřit pár kaček za motocyklovou výbavu je jistě fajn, ale pro mnoho z nás je ve výsledku nejdůležitější SERVIS A SLUŽBA. Tohle je to, co Ti chceme nabídnout, přečti si co získáš... ;-)

Přihlásit se k odběru tohoto kanálu RSS

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 20 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky a profesionální e-shop se skladovým zbožím. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Shoei
AGV
Nexx
Premier
Bell
Simpson
XRC
Dainese
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Five
Nazran
Forcefield
Ipone
Rusty Pistons
MX Agresive
Hyperpro
Bike-Lift
Acebikes
BC Battery Controller
Kriega
Shad
Pack´n go
Sparks
100%
Accel
Falco
Exustar
Milwaukee
Koso
Kellermann
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Ison
Alpine
Thor
NGK
Champion
Yuasa
Goldfren
Brübeck
Healtech
Interphone
Steel
Motul
Muc-Off
Hiflo Filtro
Bike it