csende

Akce: Kup olej IPONE a dostaneš brýle ZDARMA

S přibývajícími slunečními dny jsme pro vás připravili novou jarní akci, která začíná 1. dubna 2017 a trvá do rozdání zásob. Když si u nás na prodejnách nebo eshopu zakoupíte 4 litry jakéhokoliv oleje IPONE, dostanete ZDARMA originální sluneční brýle v hodnotě 590,- Kč. Akce se vztahuje na nákup motorových, převodových i sudových olejů IPONE. Tento francouzský výrobce olejů a kosmetiky se specializuje výhradně na motocykly a patří k nejrychleji se rozvíjejícím značkám na světovém trhu. 

S širokou nabídkou více než 150 produktů splňujících nejnovější technické i ekologické standardy pokrývá IPONE potřeby všech typů strojů - racing, off road, choppers, skútry, sněžné skútry a mnoho dalších. Za zmínku určitě stojí, že IPONE je již několik let oficiálním partnerem Red Bull Rookies Cupu a motokrosového mistrovství světa MXGP, proto o kvalitě jejich výrobků zkrátka nemůže být pochyb.

Již 10 let jsme výhradní dovozci výrobků IPONE do ČR, nabízíme vám tak EXKLUZIVNÍ DISTRIBUCI a NEJLEPŠÍ CENY PRO VÁS PŘÍMO OD VÝROBCE.

Pro více informací o značce navštivte oficiální webové stránky výrobce helem IPONE na adrese: www.ipone.fr

Kompletní nabídku olejů a kosmetiky IPONE najdete na našem eshopu ZDE

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 19 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky a profesionální e-shop se skladovým zbožím. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Shoei
AGV
Nexx
Premier
Simpson
XRC
Dainese
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Five
Nazran
Forcefield
Ipone
Rusty Pistons
MX Agresive
Hyperpro
Bike-Lift
BC Battery Controller
Kriega
Shad
Pack´n go
Sparks
100%
Accel
Falco
Exustar
Milwaukee
Koso
Kellermann
Ögon
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Ison
Alpine
Thor
NGK
Champion
Yuasa
Goldfren
Moira
Brübeck
Healtech
Interphone
Steel
Motul
Muc-Off
Hiflo Filtro
Bike it
Lamax