TIP na dárek: Dárkový poukaz Bikers Crown

Stále tápete a přemýšlíte co nadělit pod stromeček svým nejbližším nebo kolegům v práci? Obdarujte je originálně a věnujte jim dárkový poukaz Bikers Crown, se kterým nemůžete udělat chybu! Darováním našeho poukazu máte jistotu, že se obdarovaný potěší výrobkem, který preferuje, a který mu udělá opravdovou radost!

Minimální hodnota poukazu je 1.000 Kč, maximální hodnota závisí pouze na vás a ovlivníte ji počtem zakoupených poukázek. Lze ho vhodně využít jako vánoční nebo narozeninový dárek pro všechny, kteří mají kladný vztah k motorkám, pro vaše obchodní partnery jako poděkování za jejich spolupráci nebo i vaše zaměstnance jako každoroční odměna za dobře odvedenou práci.

Dárkový poukaz Bikers Crown má platnost 12 měsíců od zakoupení a můžete ho uplatnit na všech našich kamenných prodejnách.

KOUPIT POUKAZ

 

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 21 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky a profesionální e-shop se skladovým zbožím. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Shoei
AGV
Nexx
Premier
Bell
Simpson
XRC
Dainese
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Five
Nazran
Forcefield
Ipone
Rusty Pistons
MX Agresive
Hyperpro
Bike-Lift
Acebikes
BC Battery Controller
Kriega
Shad
Pack´n go
Sparks
100%
Accel
Falco
Exustar
Milwaukee
Koso
Kellermann
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Ison
Alpine
Thor
NGK
Champion
Yuasa
Goldfren
Brübeck
Healtech
Interphone
Steel
Motul
Muc-Off
Hiflo Filtro
Bike it