Podpořte Bikers Crown v soutěži ShopRoku 2023

Budeme rádi za vaši podporu! Budeme rádi za vaši podporu!

Jste s naším internetovým obchodem Bikers Crown spokojeni? Dejte nám o tom vědět. Budeme velice rádi, když nás podpoříte a dáte nám svůj hlas. Právě probíhá soutěž Shop roku 2023, do které jsme zapojeni i my. Pro eshop Bikers Crown můžete v Ceně popularity v kategorii Auto-Moto hlasovat až do konce února 2024. Stačí jen kliknout na banner s tlačítkem Hlasovat, odeslat hlasovací formulář a potvrdit své hlasování v e-mailu, který vám bude zaslán k ověření. Budeme vděčni za každý Váš hlas!

Velice si vážíme Vaší podpory,

díky které se snažíme neustále zlepšovat služby pro Vás!

 

shoproku970x100
Eshop
Bikers Crown můžete do soutěže zařadit pouze jednou! Není možné vyplnit všechna 3 místa stejným eshopem, stačí ovšem vyplnit jen jednu ze tří pozic. Děkujeme!!!

 

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 24 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky a profesionální e-shop se skladovým zbožím. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Shoei
AGV
Nexx
Bell
Shark
XRC
Dainese
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Five
Nazran
Forcefield
Rusty Pistons
Hyperpro
Bike-Lift
Acebikes
Kriega
Pack´n go
Sparks
100%
Accel
Falco
Exustar
Koso
Kellermann
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Ison
Alpine
Thor
NGK
Champion
Yuasa
Goldfren
Brübeck
Healtech
Interphone
Steel
Motul
Muc-Off
Hiflo Filtro
Bike it