Navštivte nás na prodejnách nebo eshopu Bikers Crown

Bikers Crown - jediná a nejstarší síť vlastních poboček s působením na českém trhu od roku 2000 Bikers Crown - jediná a nejstarší síť vlastních poboček s působením na českém trhu od roku 2000

V dnešní digitální době mnoho lidí nakupuje přes internet, ale zároveň přibývá i těch, kteří si své on-line objednané zboží chtějí vyzvednout osobně. Jedním z důvodů může být ušetření peněz za dopravu, zásadnější roli ovšem hraje možnost vyzkoušení a kontroly výrobku před jeho zakoupením. Při osobním odběru si můžete vybrané produkty důkladně „osahat“ a prohlédnout. Již řadu let vám v Bikers Crown nabízíme obě dvě možnosti nákupu - buď přímo na prodejnách nebo eshopu. 

Kromě toho si na eshopu můžete udělat tzv. "nezávaznou rezervaci", kdy si zboží na eshopu zarezervujete a osobně vyzvednete na některé z 12ti prodejen Bikers Crown. Rezervované výrobky z eshopu vám navíce pohlídáme 7 dnů!

E-shop dává zákazníkům nespočet výhod: úspora času, možnost nákupu z pohodlí domova, možnost porovnání zboží a služeb s jinými firmami, můžete se také snadno s firmou spojit (telefon, mail, chat), doptat se na produkt a ihned ho zakoupit. Máte také více času k rozhodování a můžete na něm získat recenze od předešlých zákazníků. Rovněž zde můžete zakoupit zboží, které není momentálně skladem.

Kamenné prodejny mají ovšem zase tu výhodu, že vidíte výrobek naživo, můžete ho vyzkoušet a většinou je dostupný okamžitě bez jakéhokoliv čekání. Vyzkoušet u nás ale neznamená jen to, že si helmu nasadíte na hlavu před zrcadlem. Klidně se s ní projeďte pár kilometrů ať zjistíte, jestli vám dostatečně sedí, není příliš hlučná atp. Kromě toho máme na našich prodejnách profesionálně zaškolené prodejce, kteří vám ochotně poskytnou odborné poradenství či servis. Můžete si s nimi přátelsky popovídat, výrobek vám mohou přímo předvést, ukázat jiné možnosti nebo doporučit výrobek, který bude lépe vyhovovat vašim potřebám. Na prodejnách Bikers Crown také pocítíte nezapomenutelnou atmosféru s důrazem na kvalitu a tradici, která vám prostě navodí chuť jezdit! 

Jako jedni z mála nabízíme naprosto STEJNÉ CENY na eshopu i kamenných prodejnách. 

Prodejny Bikers Crown


Na prodejny


Přejít do eshopu

 

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 22 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky a profesionální e-shop se skladovým zbožím. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Shoei
AGV
Nexx
Bell
Shark
XRC
Premier
Dainese
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Five
Nazran
Forcefield
Ipone
Rusty Pistons
MX Agresive
Hyperpro
Bike-Lift
Acebikes
BC Battery Controller
Kriega
Pack´n go
Sparks
100%
Accel
Falco
Exustar
Milwaukee
Koso
Kellermann
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Ison
Alpine
Thor
NGK
Champion
Yuasa
Goldfren
Brübeck
Healtech
Interphone
Steel
Motul
Muc-Off
Hiflo Filtro
Bike it