Náš tip: Kevlarové košile Rusty Pistons

Skvělým doplňkem pro jízdu na motorce jsou kevlarové košile, které jsou do letních měsíců naprosto ideální! Tyto košile jsou specialně vyvinuté pro komfortní a bezpečnou jízdu na motorce. Jsou vyrobeny ze 100% bavlny s olejovou úpravou, součástí jsou homologované chrániče loktů a ramen LEVEL 2 a jsou samozřejmě certifikované dle aktuální normy na level AA. Dostupné jsou v klasických velikostech a hned v několika barevných provedeních. Mrkněte na ně, jestli by se některá nehodila právě vám...

Košile mají kompletní podšití vrstvou aramidových vláken Kevlar® vyrobených progresivní technologií DuPont ™. Volitelně ji můžete vybavit i zádovým chráničem, abyste ještě více zvýšili svoji bezpečnost při jízdě. Kevlarové košile Rusty Pistons jsou ideální volbou pro uvolněnou jízdu a její pohodlí oceníte jak za řídítky vašeho stroje, tak i když zrovna neřídíte. Při jízdě v teplém letním počasí oceníte důmyslně zakomponovaný větrací systém: 2 větrací kapsy na hrudi,1 velká na zádech a extra 2 kapsy podpaží. 


Kevlarová košile Rusty Pistons
RPSWM42 Village grey

Cena: 5.490,- Kč

Do eshopu


Kevlarová košile Rusty Pistons
RPSWM41 Village blue

Původní cena: 5.490,- Kč
Nová cena: 3.490,- Kč

Do eshopu


Rusty Pistons RPSWM46 Rixby red/black

Cena: 4.790,- Kč

Do eshopu


Dámská kevlarová košile Rusty Pistons RPSWW42 Rixby red/black

Cena: 4.790,- Kč

Do eshopu


Dámská kevlarová košile
Rusty Pistons RPSWW45 Village red

Původní cena: 5.490,- Kč
Nová cena: 1.590,- Kč

Do eshopu


Dámská kevlarová košile
Rusty Pistons RPSWW44 Village blue

Původní cena: 5.490,- Kč
Nová cena: 1.590,- Kč

Do eshopu

Před návštěvou našich prodejen si zjistěte skladovou dostupnost na eshopu nebo na online zákaznické podpoře, kterou můžete kontaktovat každý všední den od 8.00 do 16.00 na telefonním čísle +420 800 313 333, online chatu na eshopu nebo pište kdykoliv na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 22 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky a profesionální e-shop se skladovým zbožím. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Shoei
AGV
Nexx
Bell
Shark
XRC
Dainese
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Five
Nazran
Forcefield
Rusty Pistons
Hyperpro
Bike-Lift
Acebikes
Kriega
Pack´n go
Sparks
100%
Accel
Falco
Exustar
Koso
Kellermann
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Ison
Alpine
Thor
NGK
Champion
Yuasa
Goldfren
Brübeck
Healtech
Interphone
Steel
Motul
Muc-Off
Hiflo Filtro
Bike it