Funkční spodní oblečení s kevlarem Trilobite® Skintec

Trilobite® Skintec je funkční spodní kevlarové triko a kalhoty, které můžete nosit pod jakékoliv volnočasové oblečení a výrazně tak zvýšit ochranu a bezpečnost při jízdě na motorce. Kevlarové spodní oblečení Trilobite® Skintec nabízí výraznou dodatečnou ochranu proti oděru při případném pádu. Je konstruováno ze speciálního materiálu TRI-BASE®, který obsahuje tkané kevlarové vlákno. 

Toto spodní oblečení můžete nosit pod jakoukoliv volnočasovou mikinu, košili, bundu nebo kalhoty a díky němu získáváte prvotřídní ochranu proti oděru. Je velice komfortní a pomáhá odvádět pot. Nabízí rovněž vynikající vlastnosti v kontaktu s horkými výfukovými svody a dokonce i s plamenem. Přirozeně zpomaluje hoření a je odolné vůči tavení. Trilobite® Skintec spodní prádlo vás v mrazech zahřeje a současně bude prodyšné během letních dnů. Obsahuje kapsy na ramenou, loktech, bocích a kolenou s přípravou pro chrániče. Doporučujeme ploché chrániče SAS-TEC CE level 2, které najdete v nabídce Bikers Crown..

Spodní funkční kevlarové oblečení pro maximální bezpečnost při jízdě na motorce ve volnočasovém oblečení

Až na příjemně malé elastické zóny v podpaží a rozkroku pokrývá spodní prádlo Skintec vlastně celé tělo látkou odolnou proti roztržení a teplu. Navzdory silnější látce nedochází k zásadním ztrátám z hlediska komfortu nošení oproti klasickému aktivnímu funkčnímu prádlu. V rakouském Motorrad Magazinu prošlo oblečení Skintec velkými testy a splnilo všechna očekávání. Můžete ho zakoupit v pánské i dámské verzi za více než férovou cenu.


Pánské spodní tričko
Trilobite Skintec yellow

Cena: 2.790,- Kč

Do eshopu


Dámské spodní tričko
Trilobite Skintec yellow

Cena: 2.790,- Kč

Do eshopu


Pánské Spodní kalhoty
Trilobite Skintec yellow

Cena: 2.990,- Kč

Do eshopu


Dámské spodní kalhoty
Trilobite Skintec yellow

Cena: 2.990,- Kč

Do eshopu


Trilobite Skintec knee tubes

Cena: 1.490,- Kč

Do eshopu


Trilobite Skintec elbow tubes

Cena: 1.290,- Kč

Do eshopu

 

Materiál TRI-BASE®

TRI-BASE® je unikátní materiál složený z 50 % Kevlar® s progresivní DupontTM technologií, 30 % Protex-M vlákna, 18 % bavlna a 2 % Lycra®. Díky tomuto složení materiálů je dosaženo pevnosti, zpomalení hoření, tepelné odolnosti a pohodlí.

Speciální vlákna Protex-M, která jsou protkaná ve TRI-BASE® látce, zabrání šíření plamene a mají schopnost zastavit spalování. Po odstranění zdroje plamene má Protex-M samozhášivou povahu, díky níž se spalování rychle zastaví. Když se termoplastická vlákna, jako je polyester a nylon, roztaví, vytvářejí nebezpečné vysokoteplotní kapičky, které by mohly způsobit těžké popáleniny na kůži. Atributy odolnosti proti tavení a karbonizace Protex-M nejen hasí oheň, ale také hraje důležitou roli v prevenci druhotných zranění. Protex-M je vysoce účinné samozhášivé vlákno. Jeho pokročilé nehořlavé vlastnosti ve směsi s dalšími běžnými vlákny zvyšují své celkové přednosti.

Hlavní přednosti materiálu Protex-M jsou: 

  • přirozeně zpomaluje hoření
  • Protex-M přirozeně dokáže zpomalit hoření, obsažená vlákna pryskyřice vlastní přísadu zpomalující hoření
  • když je zdroj plamene odstraněn, vlákno má samozhášivou povahu, díky níž se spalování okamžitě zastaví
  • oproti jiným nehořlavým úpravám vláken, nedochází k opotřebení ochrany po opakovaném praní nebo běžném používání
  • odolný proti roztavení
  • Protex-M je díky své jedinečné struktuře vláken lehký, teplý, měkký a pružný

Použitím vlákna Protex-M se zastaví šíření ohně, který se uhasí vlastní bariérou, jenž se tvoří po odstranění zdroje plamene Na rozdíl od jiných termoplastických vláken, jako je polyester, se Protex-M neroztaví ani netvoří kapičky, které by se mohly přilepit na kůži a způsobit popáleniny. Vysoce slučitelný – vynikající vlastnosti Protexu-M umožňují sloučení s běžnými vlákny v různých kombinacích k dosažení vysoké úrovně nehořlavosti.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na online zákaznické podpoře, kterou můžete využívat každý všední den od 8.00 do 16.00 na telefonním čísle 800 313 333, online chatu nebo pište kdykoliv na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 24 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky a profesionální e-shop se skladovým zbožím. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Shoei
AGV
Nexx
HJC
Bell
Shark
XRC
Dainese
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Five
Nazran
Forcefield
Rusty Pistons
Hyperpro
Bike-Lift
Acebikes
Kriega
Pack´n go
Sparks
100%
Accel
Falco
Exustar
Kellermann
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Ison
Alpine
Thor
NGK
Champion
Yuasa
Goldfren
Brübeck
Carhartt
Nabajk
Interphone
Motul
Muc-Off
Hiflo Filtro
Bike it