Doplněné zásoby airbagové vesty Dainese Smart Jacket

Doplnili jsme skladové zásoby elektronicky řízené airbagové vesty Dianese Smart Jacket, která nabízí maximální ochranu pro motorkáře a díky tomu jim umožňuje soustředit se pouze na svoji jízdu. Vesta je lehká, dobře odvětrávaná, skladná i odolná vůči vodě. Lze ji nosit přes nebo pod jakoukoli jinou bundu nebo oblečení a nabízí vysokou úroveň bezpečnosti díky inteligentnímu systému Dainese D-air®, tedy stejného systému používaného závodníky v MotoGP. V nabídce máme pánské i dámské vesty Smart Jacket. O vesty je obrovský zájem, tak příliš neotálejte s nákupem.

Stejná technologie airbagů D-air® používaná v MotoGP ™,
nyní dostupná pro všechny.


Dainese Smart Jacket - pánská

14.350 Kč

Do eshopu


Dainese Smart Jacket - dámská

14.350 Kč

Do eshopu

V současné době neexistuje na celém světě jiný systém než je Smart jacket, který má certifikovaný nejen airbag, ale i vnější material vesty. Airbag chrání hrudník, klíční kosti a záda. I když je materiál prodyšný, tak v případě pádu a smýkání se po asfaltu je velice odolný proti odření. Proto se může používat i jako vrchní část oděvu, např. na tričko při jízdě po městě na skútru atp. Elektronický systém na vestě je 100% voděodolný. Díky vnitřním suchým zipům uvnitř vesty si můžeme přizpůsobit zapnutní tak, aby nám vesta padla přímo na naše tělo.

Dainese Smart Jacket se hodí do jakéhokoli oblečení, může být nošen přes nebo pod jakoukoliv jinou bundu. Je vhodný pro každý typ SILNIČNÍCH motocyklů. Je dodáván ve dvou verzích, pánské - značené číslem 2 a dámské označené 1. Každá verze je k dispozici v šesti různých velikostech.

Aktivace airbagu vyžaduje jeden úkon od jezdce, jinak nebude aktivní. Před jízdou je vždy nutné zapnout „button“ u krku, tím se rozsvítí dioda, která spouští pohotovostní režim. V případě, že máte vestu pod bundou, tak není vidět rozsvícení, proto při zapnutí dochází i k lehké vibraci. Tím je jezdec upozorněn, že je airbag v aktivním režimu. Dioda má různé barvy v závislosti na množství a stavu nabití. Doba nabíjení je cca 4 hodiny a vydrží v nepřetržité pohotovosti až 26 hodin.

Aktivace neznamená pouze rozsvícení diody. Airbag je sice v pohotovostním režimu, ale čeká ještě alespoň na jednu ze dvou věcí. Klasická motorka po nastartování vibruje a právě díky tomu airbag rozpozná, že se má aktivovat. Proč? Protože airbag musí zůstat aktivní i když stojím na místě, např. na světelné křižovatce. Může se totiž stát, že i v tomto případě může dojít ke srážce, např. zezadu od jiného vozidla či motorky. Bohužel tento případ aktivace nefunguje u elektrické motorky, která nikterak nevibruje. Proto ale existuje i druhý způsob, který je nutný k aktivaci, a to v momentě dosáhnutí rychlosti nad 10 km/h. Elektro moto nevibruje a tudíž airbag necítí vibrace. Když jedeme např. rychlostí 7 km/h a spadneme, airbag se nenafoukne, protože nehrozí žádné výraznější zranění při pádu. 

Můžeme si představit, že kolem jezdce se nachází v případě aktivního airbagu 360ti stupňový neviditelný štít. Airbag vystřelí před samotným nárazem s čelní překážkou, při highsideru, low-sideru a nebo když to do nás někdo nabourá zezadu. Jak již bylo zmíněno za 0,4 s.

Vesta úplně pro každého a pro každý typ použití

Smart Jacket představuje skutečnou svobodu v použití. Hodí se do jakéhokoli oblečení, může být nošena přes nebo pod jakoukoli jinou bundu. Je dodávána ve dvou verzích - pánská a dámská. Každá verze je k dispozici v šesti různých velikostech. 

Můžete ji vzít s sebou kamkoli a jakkoli

Vesta nabízí dokonalou ventilaci pro teplejší dny, její pokročilá technologie vydrží jakýkoli liják a neprofoukne. Když zrovna nejezdíte, můžete ji snadno složit a uložit do tašky, kufru nebo batohu. 

Pohodlí vesty a inteligence Dainese

Jednoduché používání je to, co dělá Smart Jacket jedinečným výrobkem. Díky dlouhé výdrži baterie budete chráněni více než 26 hodin bez nabíjení. Pokud je airbag aktivovaný, tak vše, co musíte udělat je vzít vestu k nám. Speciální tým Bikers Crown je oficiálně certifikován pro odborný servis airbagu D-Air® ve vestě Dainese Smart Jacket. Bez žádných složitých operací a dlouhých čekacích lhůt vám vestu vyservisujeme. V případě požadavků na kontrolu, servis nebo jiných dotazů ohledně airbagů Dainese D-Air® Smart Jacket Vest nás kontaktujte na telefonním čísle 830 313 333 nebo na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Technologie používaná v MotoGP, nyní v "saku" pro každého

Inteligentní vesta obsahuje technologii Dainese D-air® nejnovější generace, airbag používaný šampiony MotoGP ™, vyvinutý před více než 25ti lety po rozsáhlém výzkumu na silnici i na okruhu. Jeho složitý algoritmus umožňuje automatické rozpoznávání nebezpečných situací a okamžitě se aktivuje, když už je potřeba. Poskytuje maximální úroveň ochrany pro jezdce ve snadno se nosícím a skutečně všestranném oděvu.

Víc než chránič zad - bez chráničů zad

Systém airbagů Dainese D-air® chrání záda a životně důležité části jezdce svým štítem, patentovaným airbagem s mikrovlákny, který zajišťuje vysokou schopnost pohlcování nárazů bez nutnosti použití tvrdého ochranného vybavení. Rozsah ochrany odpovídá sedmi chráničům zad a pokrývá širší povrch než jeden chránič zad. 

Štít pro jezdce

Co dělá Smart Jacket jedinečným je jeho štít, tedy patentovaný airbag od Dainese. Jeho speciální struktura a mikrovlákna zaručují rovnoměrné, kontrolované nafukování a nabízí stejnou úroveň ochrany na každé části airbagu. Smart Jacket je odolný proti oděru a jeho Dainese D-air® je jedinou certifikovanou ochranou motocyklových airbagů, která nevyužívá ochranu tvrdých skořepin na přední částí těla (EN 1621-4 Lev. 2) nebo na zádech (EN 1621-4 CB Lev). 1). 

Skutečná inteligence ochrany

Mozek uvnitř Smart Jacketu představuje řídicí jednotka v systému Dainese D-air®, která bez šňůry či jiného připojení k motocyklu automaticky detekuje nebezpečné situace a v případě "neshody" s normálem okamžitě aktivuje štít. Vždy ve správný okamžik a pouze v případě nutnosti. 

Vždy si uvědomte, co se děje kolem vás

Mozek uvnitř inteligentní bundy snímá a analyzuje vše, co se děje kolem jezdce. Sedm senzorů využívá ke sledování a zpracování dat 1 000krát za sekundu. Komplexní algoritmus aktivuje airbag v případě lowsiderů, highsiderů, kolizí s předměty nebo jinými vozidly i nárazy zezadu.

Shromažďování tun dat pro dokonalou ochranu jezdce

Inteligence D-air® v Smart Jacketu je vyvořena tunami dat shromážděných během více než 25ti letého vývoje, ke kterému přispěli profesionální jezdci po celém světě. Toto bezprecedentní množství informací umožnilo vytvořit airbagový systém s maximální účinností a ochranou. Je to jako mozek obsahující stovky tisíc zkušeností. Vždy ví, co dělat a kdy to přesně udělat.

Smart Jacket nabízí maximální ochranu pro motorkáře a umožňuje jezdci soustředit se pouze na jízdu. Vesta je lehká, dobře odvětrávaná, skladná i odolná vůči vodě. Lze ji nosit přes nebo pod jakoukoli jinou bundu nebo oblečení a nabízí vysokou úroveň bezpečnosti díky inteligentnímu systému Dainese D-air®, tedy stejného systému používaného šampiony MotoGP ™. 


Bikers Crown je oficiálně certifikován pro odborný servis airbagu D-Air® ve vestě Dainese Smart Jacket:

Upozornění - zneužití našeho autorského práva

Upozorňujeme zejména nekorektní firmy, že velká část textů, fotografií a dalšího obsahu na těchto stránkách je vlastní tvorbou společnosti Bikers Crown. Tyto materiály tudíž podléhají autorskému právu, kterého jsme vlastníkem. Kopírování a zneužití takového obsahu je trestné a za jeho neoprávněné použití bude vyžadována finanční kompenzace.

Zejména textové informace pravidelně automaticky kontrolujeme. V případě zjištění zneužití našeho autorského práva budou okamžitě učiněny právní kroky k vymáhání finanční kompenzace bez předchozího upozornění!

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 21 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky a profesionální e-shop se skladovým zbožím. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Shoei
AGV
Nexx
Premier
Bell
Simpson
XRC
Dainese
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Five
Nazran
Forcefield
Ipone
Rusty Pistons
MX Agresive
Hyperpro
Bike-Lift
Acebikes
BC Battery Controller
Kriega
Shad
Pack´n go
Sparks
100%
Accel
Falco
Exustar
Milwaukee
Koso
Kellermann
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Ison
Alpine
Thor
NGK
Champion
Yuasa
Goldfren
Brübeck
Healtech
Interphone
Steel
Motul
Muc-Off
Hiflo Filtro
Bike it