Pavel Teplý

Pavel Teplý

Vedoucí marketingového oddělení a zákaznické podpory Bikers Crown

URL internetové stránky: http://www.bikerscrown.com

Kompletní dětská motokrosová výbava XRC v prodeji!

  • Zveřejněno v Aktuality

Někteří rodiče po narození dítěte motorku prodají, někteří rodiče svým dětem motorky zakazují, a pak tu máme takové, kteří vedou děti k motorkám již odmalička. Převážná většina dětí začíná na motokrosové motorce a i když to není sport pro každého, tak se poslední dobou počet malých závodníků neustále zvyšuje, a to je jenom dobře! Také už to není sport jen pro malé drsňáky, motokrosovou motorku dokáží bravůrně ovládat i dívky!

Myslíte na životní prostředí?

  • Zveřejněno v Aktuality

Českou značku kevlarového (aramidového) motooblečení - Trilobite® Premium Aramid Fashion není mezi motorkáři nutné více představovat, neboť se již několik let řadí mezi nejžádanější značku motocyklového oblečení nejen v ČR, ale i v okolních státech Evropy. Každý rok přichází s novými inovacemi a inteligentnějšími materiály. Těm z vás, kteří "oblékají" Trilobite určitě neuniklo, že v jejich nabídce nechybí ani pravděpodobně první motocyklové jeans vyrobeny z recyklovaného denimu. A není náhodou, že tuto technologii použili u současně nejžádanějšího modelu motocyklových jeans Trilobite 661 Parado.

Recyklovaný model Parado je vyrobený z polyesteru, který je získán z pet lahví vylovených v oceánu. Značka Trilobite® si dala za cíl změnit konvenční způsob výroby motocyklového oblečení a být tak šetrnější k naší planetě. Tímto krokem se definitivně zařadila mezi světovou elitu a dá se očekávat, že i ostatní výrobci budou v tomto trendu pokračovat, neboť nápady vznikající z dílny Trilobite® bývají poslední roky opravdu revoluční. 

Ve státní svátek 28. 9. máme zavřeno

  • Zveřejněno v Aktuality

Upozorňujeme naše zákazníky, že v úterý 28. září 2021 budou mít naše prodejny z důvodu zákonného nařízení zavřeno. Díky prosazenému senátnímu návrhu zákona o prodejní době v maloobchodě a velkoobchodě musí mít obchody zavřeno během sedmi svátků - 1. ledna, na Velikonoční pondělí, 8. května, 28. září, 28. října, 25. a 26. prosince. Naše prodejny otevřeme hned následující den ve středu.

Jak správně pečovat o řetěz?

  • Zveřejněno v Aktuality

Jen málokterá součástka motocyklu má takový význam, jako řetěz, který zajišťuje přenos hnací síly od motoru ke kolu. Díky použití různých rozet a koleček, lze ještě výkon různě přizpůsobit vlastnostem motoru. Konstrukce řetězu ani jeho funkce není nijak zvlášť složitá, proto může kvalitní péči o řetěz zajistit uživatel motorky svépomocí ve vlastní garáži. 

Přihlásit se k odběru tohoto kanálu RSS

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 21 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky a profesionální e-shop se skladovým zbožím. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Shoei
AGV
Nexx
Premier
Bell
Simpson
XRC
Dainese
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Five
Nazran
Forcefield
Ipone
Rusty Pistons
MX Agresive
Hyperpro
Bike-Lift
Acebikes
BC Battery Controller
Kriega
Shad
Pack´n go
Sparks
100%
Accel
Falco
Exustar
Milwaukee
Koso
Kellermann
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Ison
Alpine
Thor
NGK
Champion
Yuasa
Goldfren
Brübeck
Healtech
Interphone
Steel
Motul
Muc-Off
Hiflo Filtro
Bike it