Logo
Vytisknout tuto stránku

Trilobite Tuscan - elegantní dámská moto bunda za hubičku!

Trilobite Tuscan - elegantní dámská moto bunda za hubičku!

Další TOP výrobek z nabídky Trilobite Premium Aramid Fashion, který můžete nyní zakoupit za super cen! Dámská textilní bunda na motorku Trilobite Tuscan. Propracovaný design a dokonalé pohodlí jsou zkombinovány do funkční elegantní bundy pro dámy, které preferují styl. Díky volnočasovému vzhledu a střihu zůstávají ochranné prvky na první pohled skryty. Tato bunda představuje skutečený street styl pro jízdu po městě, ale i bundu, kterou si obléknete, když jdete do vašeho oblíbeného obchodu nebo do práce. Nabízíme ji hned ve dvou barevných variantách, stačí si jen vybrat tu nejvhodnější pro vás!

Zóny s nárokem na zvýšenou bezpečnost jako jsou rukávy a záda, jsou vyrobeny z džínoviny, zatímco zbytek bundy je vyhotoven z příjemného měkkého materiálu. Hlavní zip a kapesní zipy mají elegantní design a jsou voděodolné. Tuscan může vypadat jako obyčejná bunda, ale poskytuje potřebnou ochranu proti oděru díky částečnému podšití z aramidových vláken, které se nacházejí na rukávech, v ramenou a na zádech. Vnitřní kapsy pro odnímatelné chrániče Trilobite Premium Protection CE s úrovní ochrany 2 na zádech, ramenou a loktech zaručují maximální ochranu proti nárazu. Vnitřní podšívka je vyrobena z recyklovaného polyesteru s dvěma kapsami na hrudníku pro uložení vašeho telefonu, dokladů nebo peněženky.

Vnější materiál:
• polyester s výplní, džínovina

Podšívka:
• 100% polyesterová recyklovaná podšívka

Ochrana:
• aramidová vlákna Kevlar® od výrobce DuPont
• chrániče ramen a loktů Trilobite® s úrovní ochrany CE Level 1

Ergonomické vlastnosti:
• Kapsy: 2 kapsy na bocích, 2 vnitřní kapsy

Barevné varianty: béžová, černá

Kevlar® a DuPont ™ jsou ochranné známky nebo registrované ochranné známky společnosti E.I. du Pont de Nemours and Company.

 

Pokud hledáte originální a dobře vypadající dámskou bundu do města,
elegantní Trilobite Tuscan je ideální volbou


Trilobite 1999 Tuscan ladies blue/beige

Původní cena: 4.490,- Kč
Nová cena: 1.490,- Kč

Do eshopu

 


Trilobite 1999 Tuscan ladies blue/black

Původní cena: 4.490,- Kč
Nová cena: 1.490,- Kč

Do eshopu

 


Trilobite® Premium Aramid Fashion je značka motocyklového oblečení a doplňků vyvinutých v České republice zvláště pro extrémní podmínky za použití high-tech materiálů. Vývojový tým Trilobite důkladně promýšlí každý detail, který na oblečení najdete. Výrobky Trilobite® Premium Aramid Fashion by měly být první volbou pro jezdce, kteří chtějí sloučit nejvyšší pohodlí s funkčností a bezpečím. Toto jsou hlavní rysy, na které se v Trilobite zaměřují. Navštivte oficiální stránky výrobce
www.trilobitemoto.com, na kterých se dozvíte spoustu dalších zajímavých informací včetně použité techonologie, kompletní nabídku výrobků i seznam míst, kde výrobky Trilobite můžete zakoupit. 

Kompletní nabídku výrobků TRILOBITE najdete na našem eshopu ZDE

© 2000 - 2021 Bikers Crown - motorcycle shop.
All rights reserved