NOVINKA! Motocyklový přístřešek Armadillo

Dopřej své motorce komfort a čistotu s novým garážovými přístřeškem Bike-it Armadillo. Dopřej své motorce komfort a čistotu s novým garážovými přístřeškem Bike-it Armadillo.

Naprostá novinka v našem sortimentu dorazila na centrální sklad v pravý čas! Garážový přístřešek pro vaši motorku. Armadillo od anglické značky Bike-it je voděodolný textilní přístřešek určený pro motocykly a čtyřkolky. Pyšní se unikátním skládacím systémem s kvalitním kovovým rámem, který se velice snadno otevírá a zavírá. Motocykly uvnitř garáže nejsou v kontaktu s materiálem. Armadillo nabízí dvojitý zapezpečovací systém pomocí řetězového zámku (není součástí balení) a může být permanentně ukotvený k zemi či podlaze pomocí speciálních šroubů, které jsou součástí balení. Díky Armadillo garáži udržíte váš motocykl vždycky čistý a ochráníte ho před ostatními nežádoucími elementy.

Stručná charakteristika

- unikátní design
- udržuje motocykl čistý a chráněný
- voděodolný materiál 600D
- robustní kovový rám
- uložení motocyklu bez styku se stěnami
- může být trvale upevněn k zemi či podlaze (v ceně ukotvovací šrouby)
- snadná montáž

Rozměry: 270 x 105 x 155 cm (D x Š x V)
 

 

Garážový přístřešek Bike-it Armadillo můžete zkoupit na našem eshopu nebo prodejnách Bikers Crown za jedinečnou cenu 5.890 Kč !

 

Do eshopu

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 24 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky a profesionální e-shop se skladovým zbožím. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Shoei
AGV
Nexx
HJC
Bell
Shark
XRC
Dainese
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Five
Nazran
Forcefield
Rusty Pistons
Hyperpro
Bike-Lift
Acebikes
Kriega
Pack´n go
Sparks
100%
Accel
Falco
Exustar
Kellermann
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Ison
Alpine
Thor
NGK
Champion
Yuasa
Goldfren
Brübeck
Carhartt
Nabajk
Interphone
Motul
Muc-Off
Hiflo Filtro
Bike it