Logo
Vytisknout tuto stránku

Doplnění zásob oblíbených bot Alpinestars SMX-6

Doplnění zásob oblíbených bot Alpinestars SMX-6

Konečně dorazily další zásoby velice žádaných sportovních bot Alpinestars SMX-6. Motocyklové boty Alpinestars SMX-6 V2 poskytují vynikající ochranu, ovladatelnost a „výkon“ ať už na silnici nebo na závodním okruhu. S jejich koupí nebudete rozhodně litovat. Můžete si vybírat hned z několika barevných provedení!

Ergonomie boty byla zdokonalena pomocí nových strečových panelů, což zvyšuje nejen flexibilitu nohy, ale také její pohodlí. O bezpečnost se však bát nemusíte, protože tvrzené panely z TPU materiálu stále dokonale chrání důležité části nohy. Dvojitá konstrukce panelů je u kotníků téměř biomechanická a skvěle kopíruje pohyb nohy. Následuje ochrana holeně, lýtka, paty a samozřejmě špičky nohy.

Dalším zlepšením oproti předchozí generaci, jsou mírné ventilační otvory zaměřené na špičku a patu pro zvýšení komfortu řidiče. Mikrovlákno ve spodní části boty je ale nejen dobře prodyšné, ale také dostatečně odolné proti vniknutí vody.

V horkých letních dnech oceníte přední perforovanou část, díky které vstupuje do boty objem chladného vzduchu a čím rychleji jedete, tím lépe se noha v botě ochlazuje. Vnitřní vložka je vyjímatelná a je vyrobena z EVA pěny pokrytá Lycrou. Alpinestars SM-X 6 jsou pohodlné i na delší projížďky. Jednoduše se jedná o klasický kvalitní výrobek Alpinestars, do kterého se vyplatí investovat. 

DOPRAVA ZDARMA
Alpinestars SMX-6 V2 Drystar black

Cena: 7.200,-

Do eshopu

DOPRAVA ZDARMA
Alpinestars SMX-6 V2 black/grey/red fluo

Cena: 5.990,-

Do eshopu

DOPRAVA ZDARMA
Alpinestars SMX-6 V2 black/red

Cena: 5.990,-

Do eshopu

DOPRAVA ZDARMA
Alpinestars SMX-6 V2 black/yellow fluo

Cena: 5.990,-

Do eshopu

DOPRAVA ZDARMA
Alpinestars SMX-6 V2 black/white

Cena: 5.990,-

Do eshopu

DOPRAVA ZDARMA
Alpinestars Stella SMX-6 V2 black/fuchsia/white

Cena: 5.990,-

Do eshopu

 

VŠECHNY MODELY ALPINESTARS SMX-6 NAJDETE ZDE

 Jsme připraveni poskytnout všem našim zákazníkům zajímavé informace o značce ALPINESTARS i samotných produktech. Kompletní nabídku výrobků ALPINESTARS si můžete prohlédnout na našem eshopu. 

© 2000 - 2022 Bikers Crown - motorcycle shop.
All rights reserved