Pavel Teplý

Pavel Teplý

Vedoucí marketingového oddělení a zákaznické podpory Bikers Crown

URL internetové stránky: http://www.bikerscrown.com

Začni s přípravou motorky na sezonu včas

  • Zveřejněno v Aktuality

Zimní období se už pomalu dostává do své druhé poloviny a co nevidět tu máme jaro. Všichni se už určitě těšíme na ten den, kdy skončí ponuré šedé měsíce, vyleze sluníčko, oteplí se a budeme se moci konečně zase projet. Před první vyjížďkou je však třeba motorku zkontrolovat a trochu ji připravit na sezónu. V ideálním případě jste motorku správně připravili už na podzim - uskladnili jste ji na teplém a suchém místě, vyčistili, promazali, vyndali a dobili baterku, vyměnili olej, zkontrolovali pneumatiky a umístili motorku na stojan. V opačném případě věnujte tomuto článku pozornost, dozvíte se v něm na co si dát pozor před první letošní vyjížďkou. 

Shark

  • Zveřejněno v Značky

SharkHelmy francouzského výrobce Shark jsou zárukou bezpečnosti, komfortu, propracovaných detailů, moderního designu a prvotřídní kvality. Patří mezi špičku ve svém oboru a mohou se prezentovat mnoha oceněními. V naší nabídce naleznete hned několik modelů integrálních a překlápěcích helem. U všech helem Shark garantujeme, že investujete do celkové bezpečnosti nejvyšší kvality, a to v ochraně, estetice i ergonomii. Podívejte se na naši nabídku, všechny uvedené helmy máme skladem. Jedná se skutečně o nádherné kousky!

Novinka v naší nabídce: Helmy SHARK

Žhavou letošní novinkou v naší nabídce, která rozhodně stojí za zmínku, jsou světově proslulé motocyklové přilby značky Shark. Helmy francouzského výrobce Shark jsou zárukou bezpečnosti, komfortu, propracovaných detailů, moderního designu a prvotřídní kvality. Patří mezi špičku ve svém oboru a mohou se prezentovat mnoha oceněními. V naší nabídce naleznete hned několik modelů integrálních a překlápěcích helem. U všech helem Shark garantujeme, že investujete do celkové bezpečnosti nejvyšší kvality, a to v ochraně, estetice i ergonomii. Podívejte se na naši nabídku, jedná se skutečně o nádherné kousky!

Náš tip: Motokrosové helmy Alpinestars S-M5

  • Zveřejněno v Aktuality

Oblíbený model motokrosové helmy S-M5 je výsledkem více než pěti letého intenzivního vývoje a testování. Díky němu nabízí italský Alpinestars unikátní MX helmu, která je bezpečná a velice komfortní. Lehká skořepina je z vstřikovaného termoplastu ze speciální směsi polymeru. Díky tomu je dosaženo optimální kombinace ochrany proti nárazu na potřebných plochách přilby. Vícepanelové jádro přilby s EPS panely o 5-ti různých hustotách zajišťuje správnou hustotu EPS. Mezi další, neméně důležité přednosti patří konstrukce polstrování ve spodních/bočních partiích přilby v oblasti límce, která zajišťuje efektivní roznesení sil přenášených na horní oblast klíční kosti. Přilba obsahuje kšilt s patentovaným mechanismem rychloodepínání kšiltu v případě pádu. Pod lícnicemi integrovaná poutka na obou stranách slouží k umístění hadice od hydrobagu. Váha helmy je skvělých 1260 g (ECE) a 1370 g (DOT). Pokud sháníte novou motokrosovou helmu, tak vyzkoušejte Alpinestars S-M5, určitě budete spokojeni!

Přihlásit se k odběru tohoto kanálu RSS

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 21 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky a profesionální e-shop se skladovým zbožím. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Shoei
AGV
Nexx
Bell
Shark
XRC
Premier
Dainese
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Five
Nazran
Forcefield
Ipone
Rusty Pistons
MX Agresive
Hyperpro
Bike-Lift
Acebikes
BC Battery Controller
Kriega
Pack´n go
Sparks
100%
Accel
Falco
Exustar
Milwaukee
Koso
Kellermann
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Ison
Alpine
Thor
NGK
Champion
Yuasa
Goldfren
Brübeck
Healtech
Interphone
Steel
Motul
Muc-Off
Hiflo Filtro
Bike it