Czech English German

Lamax

LAMAX je česká značka, která se stala velmi úspěšnou na mnoha trzích Evropy, která si na trhu udělala jméno prodejem vlastních sportovních kamer a kamer do auta. Rychle se rozvíjeli a brzy expandovali do dalších zemí. V současné době nabízí své výrobky po celé Evropě. V roce 2016 pod značkou LAMAX Beat rozšířili portfolio o produkty z oblasti audio techniky.
 

Mise a vize

Posláním naší značky je prodej kvalitní drobné elektroniky s vysokou užitnou hodnotou. Jsme schopni poskytnout svým zákazníkům nejen moderní produkty, ale i solidní technickou podporu. Pružně reagujeme na požadavky našich zákazníků i nejnovější trendy.

Chceme být významným dodavatelem a silným a důvěryhodným partnerem. Naším cílem je dlouhodobý udržitelný růst a získávání předních pozic na trhu ve všech oblastech, kterým se věnujeme. Chceme uspokojovat potřeby našich zákazníků a nabídnout jim moderní a konkurenceschopné produkty, které zvýší kvalitu jejich života.

Abychom nabídli našim zákazníkům to nejlepší, rozhodli jsem se navázat spolupráci se společností VSP, která vyřizuje všechny reklamace. Díky jejich profesionálnímu přístupu a zkušenostem jsme schopni odbavit reklamace zaslané přímo do VSP průměrně ZA POUHÉ 4 DNY.

Nabídku produktů LAMAX najdete na našem eshopu ZDE
 
Více z této kategorie: « Bike it

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 18 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky, e-shop se skladovým zbožím, servis dílů a doplňků. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Premier
Shoei
Simpson
XRC
Nexx
Nitro
Spyke
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Nazran
Forcefield
Afam
Ipone
Rusty Pistons
MX Agresive
Remus
Hyperpro
Bike-Lift
BC Battery Controller
Kriega
Shad
Pack´n go
Answer
EVS
Protaper
Polisport
Accel
Falco
Exustar
Milwaukee
Koso
Kellermann
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Zeibe moto
Easybat
Ison
Alpine
Hot Topic
Hot Rod
Thor
NGK
Champion
Yuasa
Goldfren
Venhill
Xena
Moira
Brübeck
AEE
Healtech
Interphone
Coleman
Steel
Motul
Muc-Off
Slime
Hiflo Filtro
Maisto
Bike it
Lamax