Czech English German

Afam

Jeden z největších světových výrobců řetězových sad z Belgie

Firma AFAM začínala svou kariéru na výrobě motocyklových rozet a na trhu si vybudovala dobré jméno díky vysoké kvalitě výrobků. Za použití těch nejmodernějších technologií pokračovala ve vývoji celých řetězových sad, které byly poprvé představeny v 80. letech. Při objednání sady na určený typ motocyklu obdrží zákazník zadní rozetu a přední kolečko s doporučeným počtem zubů a řetěz se správným počtem článků, včetně nýtovací spojky. Zákazníka ovšem neomezuje, pokud se rozhodne pro odlišné zpřevodování dle vlastního uvážení. Díky širokému sortimentu vyráběných variant od jednoho typu má mnoho možností.

Proč jsou řetězy AFAM tak výkonné? 

Řetězy AFAM s "X" kroužkem jsou vyráběny na základě dlouholetých zkušeností. Tyto řetězy využívají kvalit "O" kroužku a revolučního designu, který omezuje tření v přenosu síly na jednotlivé články řetězu. Řetězy AFAM nabízejí výkon a kvalitu, kterou potřebujete a očekáváte od řetězů nejvyšší kvality.

Jak probíhá výroba ve firmě AFAM?

  1. Kompletace a mazání - jednotlivé části řetězu (plátky a válečky) jsou vyrobeny na automatické lince. Vnější plátky nejsou nalisovány do konečné pozice, což umožňuje speciálnímu mazadlu proniknout do všech klíčových míst. Toto "mazadlo" je aplikováno pomocí vakua a tím zaručuje, že jsou promazána veškerá místa řetězu.
  2. Konečná kompletace - po důkladném promazání řetězu vyvine stroj adekvátní tlak na boční plátky řetězu.
  3. Nýtování - nýtovací proces je posledním krokem před dokončením řetězu. Nýtovací stroj je přesně nastaven na snýtování jednotlivých článků, aniž by způsobil jakékoliv poškození. Po důkladné kontrole je řetěz AFAM připraven k balení a distribuci.

Kompletní nabídku značky AFAM najdete na našem eshopu ZDE

Navštivte oficiální webové stránky výrobce řetězových sad Afam na adrese: www.afam.com

Více z této kategorie: « Forcefield Ipone »

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 18 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky, e-shop se skladovým zbožím, servis dílů a doplňků. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Premier
Shoei
Simpson
XRC
Nexx
Nitro
Spyke
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Nazran
Forcefield
Afam
Ipone
Rusty Pistons
MX Agresive
Remus
Hyperpro
Bike-Lift
BC Battery Controller
Kriega
Shad
Pack´n go
Answer
EVS
Protaper
Polisport
Accel
Falco
Exustar
Milwaukee
Koso
Kellermann
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Zeibe moto
Easybat
Ison
Alpine
Hot Topic
Hot Rod
Thor
NGK
Champion
Yuasa
Goldfren
Venhill
Xena
Moira
Brübeck
AEE
Healtech
Interphone
Coleman
Steel
Motul
Muc-Off
Slime
Hiflo Filtro
Maisto
Bike it
Lamax