Czech English German

Zákaznická podpora

Jsme tady pro vás, rádi vám poradíme s výběrem a zodpovíme všechny vaše dotazy... Jsme tady pro vás, rádi vám poradíme s výběrem a zodpovíme všechny vaše dotazy...

E-shop assistance & online support department

V současné době máme deset kamenných obchodů po ČR a rozsáhlý e-shop, který počítáme za jedenáctou prodejnu. K tomu, aby byl brán jako plnohodnotná prodejna sítě Bikers Crown je nutný servis, který zajišťuje kvalifikovaná obsluha, která umí pomoci či poradit při výběru zboží.

Technicky zařídit takovou službu v elektronických obchodech, které zákazník navštěvuje prostřednictvím monitoru počítače, není díky aplikaci Livechatoo problém. To je koneckonců vidět na spoustě e-shopů, které na své weby ikonku "Máte dotaz" už přidaly. V mnoha případech je ale prodavač na druhé straně buď většinu dne off-line, nebo na dotazy nereaguje...

U nás je to jinak!

Na „plný úvazek" se vám věnují dvě školené operátorky (prodavačky), které jsou jednak ochotné promptně odpovědět na vaše dotazy vznesené přes chat, tak i podat informace o stavu vaší objednávky atp.

V současné době nás zastihnete u klávesnice od pondělí do pátku mezi 8.00 - 16.00 hodinou.

Kontakt


ZÁKAZNICKÁ LINKA: +420 493 030 830
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Jsme vám k dispozici každý všední den od pondělí do pátku v těchto hodinách:

Po - Pá: od 7.30 do 16.00 hod

Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám zodpovíme všechny vaše dotazy!

Navštivte nový eshop Bikers Crown a prohlédněte současnou nabídku pro tuto sezónu...

Nový e-shop byl vytvořen pro Vás a podle Vašich námětů, proto se budeme těšit na Vaše ohlasy a náměty k dalšímu vylepšení. Současný stav ještě není 100%! Momentálně pracujeme na responzivním designu, aby byl eshop přívětivý i pro mobily a tablety. Vaše připomínky, komentáře, poznámky a dotazy ohledně nového e-shopu Bikers Crown můžete posílat na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Vaše spokojenost je pro nás velice důležitá!!! Zhruba týden po vašem nákupu na našem eshopu vám přijde jednoduchý dotazník z Heureky, udělejte si minutku čas a napište vlastní zkušenosti s nákupem v našem eshopu. Věříme, že budete spokojeni.

Děkujeme!


Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 18 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky, e-shop se skladovým zbožím, servis dílů a doplňků. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Premier
Shoei
Simpson
XRC
Nexx
Nitro
Spyke
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Nazran
Forcefield
Afam
Ipone
Rusty Pistons
MX Agresive
Remus
Hyperpro
Bike-Lift
BC Battery Controller
Kriega
Shad
Pack´n go
Answer
EVS
Protaper
Polisport
Accel
Falco
Exustar
Milwaukee
Koso
Kellermann
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Zeibe moto
Easybat
Ison
Alpine
Hot Topic
Hot Rod
Thor
NGK
Champion
Yuasa
Goldfren
Venhill
Xena
Moira
Brübeck
AEE
Healtech
Interphone
Coleman
Steel
Motul
Muc-Off
Slime
Hiflo Filtro
Maisto
Bike it
Lamax