Czech English German

Test páteřového chrániče Pro L2K Evo

V současné době nejbezpečnější chrániče na světě ForceField jsou v pozornosti mnoha prestižních magazínů a novin o motorkách, které v průběhu roku sledují a porovnávají chrániče nejrůznějších značek. Páteřový chránič Forcefield Pro L2K Evo byl nově testován zátěžovým simulačním testem se 100 nárazy! (běžný standardizovaný CE test se provádí toutiž pouze s pěti nárazy). Výsledek vás opravdu překvapí!!!

Extrémní testování páteřového chrániče Forcefield Pro L2K Evo předčilo naše očekávání!

Forcefield je jedním z mála výrobců chráničů, jejichž výrobky jsou opravdu multi-impact, tedy odolné vůči mnohonásobným nárazům. To už dříve potvrdila spousta spokojených zákazníků..., Forcefield se ale rozhodl podrobit jejich nejnovější chránič Pro L2K Evo skutečně EXTRÉMNÍMU TESTU!

Páteřový chránič značky Forcefield Pro L2K Evo byl testován zátěžovým simulačním testem se 100 nárazy na 5 různých bodech. Nic takového nikdo předtím nezkusil, běžný standardizovaný CE test se provádí pouze s pěti nárazy.


A výsledek?

Ten byl ohromující. Pro L2K Evo splňoval i po 100 nárazech CE normy a i přes nárazy v oblasti páteře by chránič s přehledem splňoval normy pro nejvyšší možnou certifikaci CE level 2.

Samozřejmě je velice nepravděpodobné, že byste v běžném životě uštědřili vašemu chrániči 100 nárazů, ale alespoň víme, že Pro L2K Evo si s nimi dokáže poradit. Myslete na svoji bezpečnost a nepodceňujte motorkářskou výbavu!


 

Testovací CE standardy jsou na celém světě považovány za jedny z nejdůkladnějších a  nejpřesnějších vůbec. V případě zádových chráničů Forcefield je  vyvinuta rázová síla o hodnotě 50 kJ (jako když pustíte cihlu na  zem z 2 m výšky). Každá jednotlivá část chrániče prochází tímto CE testováním. Výsledkem je, že žádný jiný zádový protektor na trhu v současné době neprošel testy s  takovými vynikajícími výsledky jako chrániče Forcefield. A to byly do testu zapojeny protektory všech známých zvučných značek jako Dainese, Spidi, Axo, BMW, Zandona, atd. Závěr: Forcefield je nejlepší zádový protektor na trhu!


HLAVNÍ VLASTNOSTI PÁTEŘOVÉHO CHRÁNIČE PRO L2K EVO:

  • Ce homologace EN 1621-2 úroveň 2
  • RPT technologie – chránič neztrácí výkon ani po opakovaných nárazech
  • lehký, pohodlný, prodyšný, flexibilní, přizpůsobí se tvaru těla
  • vyrobený z NitrexEvo® materiálu, který tlumí nárazy
  • kompletně nastavitelné pásy na ramenou a dvojité nastavení pasu zajišťuje jeho správné upevnění
  • Pro L2K EVO je konstruován v několika vrstvách, které jsou k sobě přišity kevlarovou nití
  • tloušťka: 23,5mm


 

Páteřový chránič Pro L2K Evo můžete objednat na našem eshopu. Nabízíme ho také v dámském provedení.

Bikers Crown je výhradním dovozcem chráničů ForceField do České republiky. Protektory Forcefield můžete zakoupit na našem eshopu nebo prodejnách Bikers Crown.

Více informací naleznete na internetových stránkách Forcefield.

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 18 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky, e-shop se skladovým zbožím, servis dílů a doplňků. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Premier
Shoei
Simpson
XRC
Nexx
Nitro
Spyke
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Nazran
Forcefield
Afam
Ipone
Rusty Pistons
MX Agresive
Remus
Hyperpro
Bike-Lift
BC Battery Controller
Kriega
Shad
Pack´n go
Answer
EVS
Protaper
Polisport
Accel
Falco
Exustar
Milwaukee
Koso
Kellermann
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Zeibe moto
Easybat
Ison
Alpine
Hot Topic
Hot Rod
Thor
NGK
Champion
Yuasa
Goldfren
Venhill
Xena
Moira
Brübeck
AEE
Healtech
Interphone
Coleman
Steel
Motul
Muc-Off
Slime
Hiflo Filtro
Maisto
Bike it
Lamax