Czech English German

Speciální dny REMUS na našich prodejnách

Na konci března tohoto roku jsme se s rakouským výrobcem výfuků Remus dohodli na velkém produktovém školení přímo v jejich fabrice v malém městečku Bärnbach. Za Bikers Crown jsme vyslali patnáctičlenný tým našich zaměstnanců. Vědomosti a pocity, které jsme načerpali z této návštěvy, nás jenom utvrdili v názoru, že v současné době patří motocyklové výfuky Remus mezi naprostou špičku na trhu! Proto bychom rádi tyto získané vědomosti osobně předali i vám. Ve vybraných termínech vám na našich prodejnách bude k dispozici proškolený prodejce, na kterého se můžete obrátit se všemi dotazy ohledně výfuků Remus. Těšíme se na vaši návštěvu.

Školení se ujalo několik odoborníků a inženýrů z vývojového a testovacího centra přímo v továrně. K výrobě finálních produktů používají v Remusu nejmodernější stroje, od CNC strojů, laserových řezaček, ohýbaček, leštiček až po 3D tiskárny, ze kterých vyráběji kovové komponenty. Zajímavostí je, že výfukové systémy určené do prvovýroby dodávají pro značky Ducati a BMW. Prohlédli jsme si výrobu výfukových systémů od samotného začátku až po finální výrobek. Jeden výfuk projde přes několik odborníků kontroly, kteří jsou velmi pečliví a sebemenší chybičky inhned odhalí. Pokud hotový výfuk projde výstupní kontrolou kvality i funkčnost, putuje do skladu, kde ho řádně zabalí a potom už je na cestě k nám a od nás třeba až do vašich rukou.
 

S výfuky REMUS se vám nestane, že neprojdete u "technické"...
Všechny jejich výfuky mají homologaci EURO 4 !

Velkou výhodou výfuků REMUS oproti konkurečním značkám je jejich nízká váha a dokonalý zvuk. K výrobě používají vysoce kvalitní nerezovou ocel, titan a karbon. Vnitřní vatu ve výfuku vůbec není nutné měnit, neboť používají takovou, která se nikdy nespálí. Díky robotickému svařování a plazmovému řezání vypadají všechny výfuky naprosto dokonale. Nabízejí koncovky nejrůznějších tvarů, které se hodí na všechny typy motocyklů a díky svému designu dokonale padnou i na tu vaši motorku. Dlouholeté zkušenosti vývojářů Remus byly úspěšně zhodnoceny v samotném vývoji výfuků, které transformují vysokofrekvenční zvuk na neopakovatelný zvuk REMUS.


Remus v dnešní době exportuje výfuky do více než šedesáti zemí po celém světě. Jsme rádi, že jako výhradní dovozci výfukových systémů Remus do ČR vám je můžeme nabídnout i na našem trhu.

 

Jsme připraveni poskytnout všem našim zákazníkům zajímavé informace o výfucích REMUS.


Navštivte nás na všech našich prodejnách (kromě nové olomoucké pobočky) ve speciálních dnech Remus, a to v termínech:


13. 4., 20.4., 4. 5. a 18. 5. 2018

Otevřeno máme od 9. do 19. hodin 


Převážná většina výfuků je na objednávku přímo od výrobce. Doba dodání se pohybuje okolo 14 dnů. Kontaktovat nás můžete i na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., kde vám sdělíme více informací. Pokud vás značka zaujala, můžete navštívit oficiální webové stránky výrobce výfukových systémů Remus na adrese: www.remus.eu

 

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 18 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky, e-shop se skladovým zbožím, servis dílů a doplňků. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Premier
Shoei
Simpson
XRC
Nexx
Nitro
Spyke
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Nazran
Forcefield
Afam
Ipone
Rusty Pistons
MX Agresive
Remus
Hyperpro
Bike-Lift
BC Battery Controller
Kriega
Shad
Pack´n go
Answer
EVS
Protaper
Polisport
Accel
Falco
Exustar
Milwaukee
Koso
Kellermann
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Zeibe moto
Easybat
Ison
Alpine
Hot Topic
Hot Rod
Thor
NGK
Champion
Yuasa
Goldfren
Venhill
Xena
Moira
Brübeck
AEE
Healtech
Interphone
Coleman
Steel
Motul
Muc-Off
Slime
Hiflo Filtro
Maisto
Bike it
Lamax