Czech English German

Další produktové školení, tentokrát francouzský IPONE

Francouzský výrobce olejů a kosmetiky IPONE specializující se výhradně na motocykly k nám zavítal z kraje nové sezóny, aby nás seznámil s letošní strategií značky IPONE a představil celou sortimentovou nabídku pro tento rok. Velice zajímavé a přínosné prezentace se ujala exportní a produktová manažerka Chamsy Najid. Jsme hrdi na to, že vám jako výhradní dovozci do ČR můžeme již desátým rokem nabídnout kvalitní výrobky této úspěšné francouzské značky. S širokou nabídkou více než 150 produktů splňujících nejnovější technické i ekologické standardy IPONE pokrývá potřeby všech typů strojů - racing, off road, choppers, skútry, sněžné skútry a mnoho dalších. IPONE představuje high-tech výrobky splňující nejvyšší požadavky výrobců a ochrany životního prostředí. 

V jejich sortimentu nejdete samozřejmě širokou škálu běžných i závodních olejů pro motocykly, skútry, čtyřkolky, vodní a sněžné skútry, ale i hromadu kosmetiky, čistidel nebo hydraulických olejů. Zkrátka co se olejů a veškeré lubrikace týče, rozhodně najdete v nabídce IPONE.
 

Za zmínku určitě stojí, že IPONE je již několik let oficiálním partnerem Red Bull Rookies Cupu a motokrosového mistrovství světa MXGP, proto o kvalitě jejich výrobků nemůže být pochyb.

Jsme připraveni poskytnout všem našim zákazníkům zajímavé informace o výrobcích IPONE. Navštivte nás na našich prodejnách nebo volejte zákaznickou linku 493 030 830.

 

Bikers Crown je výhradním dovozcem výrobků IPONE do České republiky. Všechny produkty můžete zakoupit na našem eshopu nebo prodejnách Bikers Crown.

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 18 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky, e-shop se skladovým zbožím, servis dílů a doplňků. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Premier
Shoei
Simpson
XRC
Nexx
Nitro
Spyke
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Nazran
Forcefield
Afam
Ipone
Rusty Pistons
MX Agresive
Remus
Hyperpro
Bike-Lift
BC Battery Controller
Kriega
Shad
Pack´n go
Answer
EVS
Protaper
Polisport
Accel
Falco
Exustar
Milwaukee
Koso
Kellermann
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Zeibe moto
Easybat
Ison
Alpine
Hot Topic
Hot Rod
Thor
NGK
Champion
Yuasa
Goldfren
Venhill
Xena
Moira
Brübeck
AEE
Healtech
Interphone
Coleman
Steel
Motul
Muc-Off
Slime
Hiflo Filtro
Maisto
Bike it
Lamax