Czech English German

Pavel Teplý

Pavel Teplý

Vedoucí marketingového oddělení a zákaznické podpory Bikers Crown

URL internetové stránky: http://www.bikerscrown.com

POZOR! Inventury a omezený provoz v Bikers Crown

Dovolte, abychom vás s předstihem informovali, že v době vánočních svátků proběhne v celé naší firmě celozávodní dovolená. Administrativa, zákaznická podpora a centrální sklad budou k dispozici do čtvrtka 20.12. do 12.00 hodin. Upozorňujeme vás, že od této doby bude i omezený provoz našeho eshopu. Objednávat na něm samozřejmě můžete (NEZAPOMEŇTE, ŽE DO 24.12. STÁLE MŮŽETE VYUŽÍT ZVÝHODNĚNÉ CENY U VYBRANÉHO SORTIMENTU), ale veškeré vaše objednávky budou vyřizovány až po celozávodní dovolené, která končí 2. ledna 2019. Všechny objednávky budou postupně vyřizovány v pořadí, v jakém přišly. Všechny kamenné prodejny mají otevřeno až do 23.12. do 18.00 hodin.

Podpořte Bikers Crown v soutěži ShopRoku 2018

Jste s naším internetovým obchodem Bikers Crown spokojeni? Dejte nám o tom vědět. Budeme velice rádi, když nás podpoříte a dáte nám svůj hlas. Právě probíhá soutěž Shop roku 2018, do které jsme zapojeni i my. Pro náš eshop můžete v Ceně popularity v kategorii Auto-Moto hlasovat až do 28. 2. 2019. Stačí jen kliknout na banner s tlačítkem Hlasovat, vyplnit do jednoho chlívku v pořadí název eshopu Bikers Crown, odeslat hlasovací formulář a potvrdit své hlasování v e-mailu, který vám bude zaslán k ověření. Budeme vdečni za každý váš hlas!

Od prosince prodlužujeme otevírací dobu našich prodejen

Nestíháte otevírací dobu našich prodejen? Tak to napravíme... V rámci zkvalitňování našich služeb vám chceme být v předvánočním shonu ještě více k dispozici, proto prodlužujeme otevírací dobu našich prodejen Bikers Crown od soboty 1. 12. Nově k nám v prosinci budete moci zavítat od 9 do 18 hodin! Přijďte si v klidu a pohodě prohlédnout naše zboží a na poslední chvíli vybrat něco k Vánocům, najdete nás na 12ti místech po celé ČR. Pro Vaše pohodlí se snažíme dělat maximum!

Akce! Sleva -20% na produkty značky Rapide

Od 26.11. do 9.12.2018 jsme pro Vás připravili akci v podobě slevy -20% na všechny produkty značky Rapide. V případě, že jste si koupili kvalitní kožené boty na motorku nebo motorkářskou textilní bundu, tak jistě také chcete, aby vám vše co nejdéle vydrželo. Z tohoto důvodu je důležité o výrobky správně pečovat. V případě kožených výrobků je důležitá impregnace správným přípravkem a u textilních produktů je vhodné praní v pracím prostředku, který zachová vlastnosti dané textílie. Pro správnou péči jsou tu přípravky nizozemské společnosti Rapide. Počátky této firmy sahájí až do roku 1897. Pokud tedy chcete kvalitně pečovat o své vybavení, zvolte léty prověřenou kvalitu v podobě značky Rapide. 

Přihlásit se k odběru tohoto kanálu RSS

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 18 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky, e-shop se skladovým zbožím, servis dílů a doplňků. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Premier
Shoei
Simpson
XRC
Nexx
Nitro
Spyke
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Nazran
Forcefield
Afam
Ipone
Rusty Pistons
MX Agresive
Remus
Hyperpro
Bike-Lift
BC Battery Controller
Kriega
Shad
Pack´n go
Answer
EVS
Protaper
Polisport
Accel
Falco
Exustar
Milwaukee
Koso
Kellermann
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Zeibe moto
Easybat
Ison
Alpine
Hot Topic
Hot Rod
Thor
NGK
Champion
Yuasa
Goldfren
Venhill
Xena
Moira
Brübeck
AEE
Healtech
Interphone
Coleman
Steel
Motul
Muc-Off
Slime
Hiflo Filtro
Maisto
Bike it
Lamax