Czech English German

TV spot Bikers Crown s Vladimírem Brabcem

Vladimír Brabec propůjčil svůj hlas do reklamního televizního spotu Bikers Crown Vladimír Brabec propůjčil svůj hlas do reklamního televizního spotu Bikers Crown

Začátkem března jsme dokončili reklamní televizní spot, který poběží na kanálu Novasport při letošních závodech MotoGP. Je nám velikou ctí, že na výrobě tohoto 15 vteřinového videa s námi spolupracoval legendární český herec a dabér pan Vladimír Brabec. Tato ikona českého dabingu propůjčila hlas celé řadě známých herců, z nichž můžeme jako příklad uvést Jacka Lemmona, Harry Morgana, Seana Conneryho, Donalda Sutherlanda, Leslie Nielsena, Iana Holma a v neposlední řadě Anthony Hopkinse, který tak skvěle zahrál ve filmu V zajetí rychlosti (World's Fastest Indian). Výkon pana Brabce v tomto filmu je naprosto mimořádný a předabovat tento kultovní film někým jiným by byl skoro až zločin.

Natáčení probíhalo v klidném prostředí u pana Brabce a tímto mu chceme ještě jednou poděkovat za bezproblémovou profesionální spolupráci a přejeme mu do nadcházejících let především hodně zdraví a mnoho osobních a doufejme, že i profesních úspěchů!

TV spot Bikers Crown (Novasport)

 

Vladimír Brabec získal za svoji kariéru řadu vyznmenání. Obdržel mimo jiné titul Zasloužilého umělce (1980), Čestný odznak ÚV ČSPB (1984), za celoživotní mistrovství v dabingu a za dabingový výkon ve filmu KAZATEL A ŽÁK (1984) dvě Ceny Františka Filipovského (obě 1998) a Cenu Senior Prix (2004). Patří k živelným, uvolněným a impulzivním hercům. Zpočátku vytvářel zejména milovníky, citově založené hrdiny, komické i gagy obdařené muže. Dokázal předvést složité a velmi rozmanité náročné charakterní kreace, jímž dopomáhal svým uvolněným pohybem a sytým, ve všech rozpětích vždy sedícím hlasem. 

Stal se členem činohry pražského Národního divadla (1. březen 1959 – 1975), z kterého odešel po infarktu na zdravotní dovolenou a byl hercem hereckého souboru Filmového studia Barrandov (1975 – 1980). Na částečný úvazek odešel do Laterny magiky (25. listopadu 1980 – 31. srpna 1981) a opět byl v činohře Národního divadla v Praze (1. září 1981 – 31. prosince 1993). Poté hostoval v Hudebním divadle Karlín a nebo v muzikálech Divadla Broadway.

Stručně o filmu "V zajetí rychlosti"

Novozélanďan Burt Munro, kterého ve flmu ztvárnil Anthony Hopkins, strávil 40 let života zdokonalováním svého motocyklu Indian Scout z roku 1920. S tímto strojem se pak vydal na cestu na solná jezera v Bonneville v americkém státě Utah, která jsou díky dokonale rovnému povrchu ideálním místem pro rychlostní závody. Přes nepřízeň okolností se mu v roce 1967 podařilo zajet rychlostní rekord, který dodnes nikdo nepřekonal...

Více o filmu "V zajetí rychlosti" si můžete přečíst v tomto článku.

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 17 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky, e-shop se skladovým zbožím, servis dílů a doplňků. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Premier
Shoei
XRC
Nexx
Nitro
Spyke
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Nazran
Forcefield
Afam
Ipone
Rusty Pistons
MX Agresive
Remus
Hyperpro
Bike-Lift
BC Battery Controller
Kriega
Shad
Pack´n go
Answer
EVS
Protaper
Polisport
Accel
Falco
Exustar
Milwaukee
Koso
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Zeibe moto
Easybat
Ison
Alpine
Hot Topic
Hot Rod
Thor
NGK
Champion
Yuasa
Goldfren
Venhill
Xena
Moira
Brübeck
AEE
Healtech
Interphone
Coleman
Steel
Motul
Muc-Off
Slime
Hiflo Filtro
Maisto
Bike it
Lamax