Czech English German

Nový eshop Rusty Pistons spuštěn!

"Navštiv nový modernější eshop Rusty Pistons a prohlídni si současnou nabídku stylového oblečení pro volný čas..." "Navštiv nový modernější eshop Rusty Pistons a prohlídni si současnou nabídku stylového oblečení pro volný čas..."

Značka Rusty Pistons jde mílovými kroky stále kupředu! Nejen proto nabízí svým stávajícím i novým zákazníkům modernější eshop, který svým designem a hlavně funkčností zpříjemní uživatelům nákup či samotný pobyt na stránkách. V internetovém obchodě rustypistons.cz je převážná většina položek skladem a kromě možnosti platby PayPalem či na dobírku, disponuje vlastními odběrnými místy v podobě našich kamenných prodejen Bikers Crown, kde je zboží připraveno ihned k vyzvednutí. Vývojáři Rusty Pistons se snaží jít stále s dobou a přizpůsobují se výrobou nových produktů náročným požadavkům zákazníků, kteří význávají Kustom Kulture z padesátých let.

Výrobky Rusty Pistons jsou uspořádány přehledně ve čtyřech hlavních kategoriích: Pánské, Dámské, Dětské, Helmy a Doplňky. Každá tato hlavní sekce má své podmenu, které jasně charakterizuje svým názvem obsah, který můžete v jednotlivých odkazech očekávat. Pro nedočkavce najdete v každé sekci po levé straně vyhledávací filtr, pomocí kterého si můžete vyfiltrovat zboží v určitém cenovém intervalu, podle barvy nebo dle velikosti. 

Každý výrobek nabízí spousty detailních fotografií, abyste si dokázali lépe představit zboží ve skutečenosti. K dispozici je i lupa, pro lepší zobrazení detailu...

Další novinkou je tzv. Wishlist nebo-li místo, kam si můžete přidávat výrobky, které vás zajímají a později se k nim rychle vrátit, stačí kliknout na odkaz v pravém dolním rohu Moje oblíbené. Zboží přidáváte do wishlistu kliknutím na srdíčko u detailu produktu, viz. obr. nahoře.

Navštivte nový eshop Rusty Pistons a prohlédněte současnou nabídku této oblíbené značky pro milovníky Kustom Kulture...

Nový e-shop byl vytvořen pro Vás a podle Vašich námětů, proto se budeme těšit na Vaše ohlasy a náměty k dalšímu vylepšení. Vaše připomínky, komentáře, poznámky a dotazy ohledně nového e-shopu Rusty Pistons můžete posílat na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 17 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky, e-shop se skladovým zbožím, servis dílů a doplňků. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Premier
Shoei
XRC
Nexx
Nitro
Spyke
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Nazran
Forcefield
Afam
Ipone
Rusty Pistons
MX Agresive
Remus
Hyperpro
Bike-Lift
BC Battery Controller
Kriega
Shad
Pack´n go
Answer
EVS
Protaper
Polisport
Accel
Falco
Exustar
Milwaukee
Koso
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Zeibe moto
Easybat
Ison
Alpine
Hot Topic
Hot Rod
Thor
NGK
Champion
Yuasa
Goldfren
Venhill
Xena
Moira
Brübeck
AEE
Healtech
Interphone
Coleman
Steel
Motul
Muc-Off
Slime
Hiflo Filtro
Maisto
Bike it
Lamax