Czech English German

Pavel Teplý

Vedoucí marketingového oddělení a zákaznické podpory Bikers Crown URL internetové stránky: http://www.bikerscrown.com

Dokonale čistý zvuk s komunikacemi SENA

Komunikace a interkomy korejské značky vyráběné ve Francii pod názvem SENA patří mezi světové výrobce bluetooth interkomů se specializací na motocykly. Technická řešení a inovace dělají z interkomů SENA lídra na trhu, což potvrzuje i řada světových ocenění. Interkomy jsou jednoduše a intuitivně ovladatelné a uživateli nabízí nejlepší možnou kvalitu zvuku. Telefonování, poslech rádia, MP3 či GPS je nyní snazší než kdykoliv předtím. Vyzkoušejte komunikační systémy SENA a přesvědčte se o kvalitě jejich výrobků sami. 

Rádi cestujete? Vyzkoušejte oblečení MACNA

Rádi cestujete a už jste dávno odhalili výhody textilního oblečení? Macna patří k nejlepším výrobcům cestovního motooblečení na světě a její výrobky se staly mezi motorkáři velice oblíbené díky kvalitě, designu a použité technologii. Je určené jak pro dálkové, tak i příležitostné cestovatele. Motooblečení MACNA umožňuje dokonalý prožitek z jízdy na motocyklu namísto toho, aby ji zpomalovalo a znepříjemňovalo. Díky řadě praktických drobností a vychytávek tak bude vaše cesta s vybavením Macna mnohem pohodlnější a snadnější.

Doplněné sklady helem Premier

Obdrželi jsme velkou zásilku helem Premier, které právě naskladňujeme a rozesíláme mezi našich 11 prodejen, abyste si je mohli osobně prohlédnout a vyzkoušet. Helmy Premier se vyznačují elegantním a sofistikovaným designem jednotlivých modelů, nízkou váhou a skvělou ventilací, což uvítají ti z vás, co na motorce sedí takřka každý den. Díky dlouholeté neúnavné práci dobyl Premier většinu zahraničních trhů, včetně domovské Itálie, která je doslova nabitá konkurencí a kde patří mezi stabilní špičku na tamním trhu. Celý vývojový tým tvoří naprostí profesionálové, kteří jsou motivováni jediným cílem, a to spokojeností motorkáře. Přesvědčte se sami a vyzkoušejte tyto unikátní helmy, v naší nabídce najdete hned 16 nových skořepin!!! 

Ke kombinéze Challenger - repliky bot jezdců z MotoGP za POLOVINU!

Přemýšlíte nad koupí nové kombinézy? A nehodily by se vám rovnou i nové boty? Třeba takové, ve kterých jezdí vycházející hvězda MotoGP Maverick Viňales nebo osvědčení matadoři Marc Marquez, Jorge Lorenzo nebo Andrea Dovizioso? Připravili jsme pro vás další skvělou akci, kterou ocení především okruhoví jezdci a milovníci racingu. Nyní máte možnost pořídit si dvojdílnou koženou kombinézu Alpinestars Challenger v modelu 2017 a k ní dostanete okamžitě slevu 50% na nákup luxusních replik bot, ve kterých jezdí jezdci z MotoGP! Tyto boty jsou z limitované edice a nabízíme je pouze v omezeném množství! Pokud tedy patříte mezi vyznavače okruhů, udělejte si radost hned 2x, s těmito kousky nemůžete "šlápnout" vedle.

Přihlásit se k odběru tohoto kanálu RSS

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 17 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky, e-shop se skladovým zbožím, servis dílů a doplňků. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Premier
Shoei
XRC
Nexx
Nitro
Spyke
Alpinestars
Macna
Trilobite
Acerbis
Nazran
Forcefield
Afam
Ipone
Rusty Pistons
MX Agresive
Remus
Hyperpro
Bike-Lift
BC Battery Controller
Kriega
Shad
Pack´n go
Answer
EVS
Protaper
Polisport
Accel
Falco
Exustar
Milwaukee
Koso
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Zeibe moto
Easybat
Ison
Alpine
Hot Topic
Hot Rod
Thor
NGK
Champion
Yuasa
Goldfren
Venhill
Xena
Moira
Brübeck
AEE
Healtech
Interphone
Coleman
Steel
Motul
Muc-Off
Slime
Hiflo Filtro
Maisto
Bike it
Lamax